fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з англійської мови для впевненої комунікації в бізнес середовищі (Business English Confidence Boost)

  • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма розвитку з англійської мови для впевненої комунікації в бізнес середовищі (Business English Confidence Boost). Дата: 07 червня2018. Час: 18:30 20:00. Місце проведення: офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріівський узвіз 1-А). Впевнена взаємодія з іноземцями в різних бізнес ситуаціях, вільна орієнтація у більшості ситуацій за допомогою необхідних мовних та соціальних навичок є таким важливим та необхідним у сьогоденні. Саме тому у цьому сезоні команда Центру професійного розвитку разом з ТОВ «ЮНІВЕРС ЦЕНТР» вперше запускає Програму розвитку з англійської мови для впевненої комунікації в бізнес середовищі (Business English Confidence Boost). Програма забезпечує впевнену взаємодію з іноземцями у різноманітних бізнес ситуаціях. Структура занять забезпечує опрацювання та практику необхідних мовних та соціальних навичок для вільної орієнтації в більшості ситуацій, що передбачає ведення бізнесу. Кожен модуль являє собою цілісне заняття з окремою тематикою і відпрацюванням комунікативних навичок в тематичних ситуаціях. Кожен з 12 модулів передбачає розвиток говоріння, читання, аудіювання та письма, а також відпрацювання мовних навиків за допомогою дебатів, переговорів, рішення актуальних кейсів та бізнес задач, з якими ми стикаємось протягом ведення бізнесу. Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат EBA про успішне завершення програми розвитку. Протягом навчання ви матимете змогу вдосконалити: Мовну і мовленнєву компетенцію Комунікативні навички Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації Навички проведення співбесід та підбір персоналу Різноманітні стратегії планування Ведення бізнес кореспонденції англійською мовою Цільова аудиторія: Працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі Програма 1. Самопрезентація та взаємодія з іншими 2. Підбір персоналу та хедхантинг 3. Секрети успішного резюме/інтерв’ю 4. Відрядження та подорожі 5. Планування власного розкладу та проектної роботи 6. Успішний нетворкінг 7. Траблшутінг 8. Особливості ділової переписки англійською мовою 9. Проджект менеджмент 10. Ведення переговорів 11. Управління людьми, майстерство вираження незгоди 12. Тестування та вручення сертифікатів Участь у програмі буде цікавим зануренням в середовище англійської мовиСпікери. Анастасія Мелещенкова. Директор з навчання в Юніверс Центр. Інструктор з підготовки до міжнародних іспитів та ЗНО. Сертифікат Pearson LLCI FTBE з відзнакою. Сертифікат Certificate of Proficiency in English (СPE). Організаторка Англійських таборів в Україні, а також різноманітних навчальних програм для підлітків та молоді в Україні та за її межами. Тренер та фасилітатор англійських навчальних програм ЄБА.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail liliya.yamborak@eba,com.ua. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Про програму

Впевнена взаємодія з іноземцями в різних бізнес ситуаціях, вільна орієнтація у більшості ситуацій за допомогою необхідних мовних та соціальних навичок є таким важливим та необхідним у сьогоденні. Саме тому у цьому сезоні команда Центру професійного розвитку разом з ТОВ «ЮНІВЕРС ЦЕНТР» вперше запускає Програму розвитку з англійської мови для впевненої комунікації в бізнес середовищі (Business English Confidence Boost).

Програма забезпечує впевнену взаємодію з іноземцями у різноманітних бізнес ситуаціях. Структура занять забезпечує опрацювання та практику необхідних мовних та соціальних навичок для вільної орієнтації в більшості ситуацій, що передбачає ведення бізнесу. Кожен модуль являє собою цілісне заняття з окремою тематикою і відпрацюванням комунікативних навичок в тематичних ситуаціях. Кожен з 12 модулів передбачає розвиток говоріння, читання, аудіювання та письма, а також відпрацювання мовних навиків за допомогою дебатів, переговорів, рішення актуальних кейсів та бізнес задач, з якими ми стикаємось протягом ведення бізнесу.

Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат EBA про успішне завершення програми розвитку.

Протягом навчання ви матимете змогу вдосконалити:

  • Мовну і мовленнєву компетенцію
  • Комунікативні навички
  • Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації
  • Навички проведення співбесід та підбір персоналу
  • Різноманітні стратегії планування
  • Ведення бізнес кореспонденції англійською мовою

Цільова аудиторія:

Працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі

Програма

1. Самопрезентація та взаємодія з іншими

2. Підбір персоналу та хедхантинг

3. Секрети успішного резюме/інтерв’ю

4. Відрядження та подорожі

5. Планування власного розкладу та проектної роботи

6. Успішний нетворкінг

7. Траблшутінг

8. Особливості ділової переписки англійською мовою

9. Проджект менеджмент

10. Ведення переговорів

11. Управління людьми, майстерство вираження незгоди

12. Тестування та вручення сертифікатів

Участь у програмі буде цікавим зануренням в середовище англійської мови

Тренери

1 / 1
Анастасія Мелещенкова
Директор з навчання в Юніверс Центр. Інструктор з підготовки до міжнародних іспитів та ЗНО. Сертифікат Pearson LLCI FTBE з відзнакою. Сертифікат Certificate of Proficiency in English (СPE). Організаторка Англійських таборів в Україні, а також різноманітних навчальних програм для підлітків та молоді в Україні та за її межами. Тренер та фасилітатор англійських навчальних програм ЄБА.
Анастасія Мелещенкова

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Дата та час для проходження тесту по телефону
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: