fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з англійської мови для продажів та переговорів

 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма розвитку з англійської мови для продажів та переговорів. Дата: 05 березня2018. Час: 18:30 20:00. Місце проведення: офіс Асоціації у м. Києві, Андріївський узвіз 1-А. Програма розвитку з англійської мови для продажів та переговорів включає 10 кроків, що ведуть до загальної мети персонального росту та розвитку і вдосконалення в сфері продажів. Структура занять забезпечує оптимальний підбір матеріалу спрямованого на розвиток комунікативних навичок у рамках окремого модуля. Кожне заняття, цілісне за своєю структурою і тематикою, будує солідне підґрунтя для наступної теми. Різні види діяльності (говоріння, читання, аудіювання, письмо) забезпечують вдосконалення комунікативних практик: обговорення, дебати, рольові ігри і т.д. Після успішного проходження навчання Ви отримаєте сертифікат про завершення програми. Протягом навчання ви матимете змогу вдосконалити мовну і мовленнєву компетенцію у сфері переговорів та продажів в організаціях та компаніях з практичним застосування набутих знань у контексті поточної робочої ситуації; комунікативні навички у сфері переговорів та продажів; навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації Цільова аудиторія включає працівників усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище) Програма Основи успішного ведення переговорів у сфері продажів: окреслення цілей, виокремлення пріоритетів, складання плану Успішні продажі у сучасному світі: основні поняття та виклики Наявні та потенційні покупці: визначення потреб та бажань, побудова довготривалих відносин Презентації у сфері продажів: поради та стратегії Успішні переговори у продажах: внесення пропозиції, пояснення позицій, досягнення компромісу Медіація: управління конфліктами, улагодження відмінностей Сторітеллінг для лідерів продажів Вибір стратегій продажів Бізнес листування у галузі продажів Переговори та продажі: битва найкращих Основні уміння та навички комунікативні; ведення переговорів; створення і проведення презентацій; ділове листування Спікери. Деррик Кафееро. Викладач з англійської мови, Епоха Інтернаціональної Освіти, CELTA. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Про програму

Програма розвитку з англійської мови для продажів та переговорів включає 10 кроків, що ведуть до загальної мети персонального росту та розвитку і вдосконалення в сфері продажів. Структура занять забезпечує оптимальний підбір матеріалу спрямованого на розвиток комунікативних навичок у рамках окремого модуля. Кожне заняття, цілісне за своєю структурою і тематикою, будує солідне підґрунтя для наступної теми. Різні види діяльності (говоріння, читання, аудіювання, письмо) забезпечують вдосконалення комунікативних практик: обговорення, дебати, рольові ігри і т.д.

Після успішного проходження навчання Ви отримаєте сертифікат про завершення програми.

Протягом навчання ви матимете змогу вдосконалити

 • мовну і мовленнєву компетенцію у сфері переговорів та продажів в організаціях та компаніях з практичним застосування набутих знань у контексті поточної робочої ситуації;
 • комунікативні навички у сфері переговорів та продажів;
 • навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації

Цільова аудиторія включає працівників усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище)

Програма

 1. Основи успішного ведення переговорів у сфері продажів: окреслення цілей, виокремлення пріоритетів, складання плану
 2. Успішні продажі у сучасному світі: основні поняття та виклики
 3. Наявні та потенційні покупці: визначення потреб та бажань, побудова довготривалих відносин
 4. Презентації у сфері продажів: поради та стратегії
 5. Успішні переговори у продажах: внесення пропозиції, пояснення позицій, досягнення компромісу
 6. Медіація: управління конфліктами, улагодження відмінностей
 7. Сторітеллінг для лідерів продажів
 8. Вибір стратегій продажів
 9. Бізнес листування у галузі продажів
 10. Переговори та продажі: битва найкращих

Основні уміння та навички

 • комунікативні;
 • ведення переговорів;
 • створення і проведення презентацій;
 • ділове листування

Тренери

1 / 1
Деррик Кафееро
Викладач з англійської мови, Епоха Інтернаціональної Освіти, CELTA
Деррик Кафееро

Партнери

Якщо Ви бажаєте стати учасником, будь ласка, заповніть анкету.
до анкети

Для уточнення необхідних умов
та вимог щодо участі, напишіть нам

044 496 06 01

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: