fbpx

Програма розвитку для управлінців Pre-MBA

Про програму

Сучасне робоче середовище одночасно складне та наповнене потенціалом. Технології руйнують існуючі ринки, створюючи нові можливості та змінюючи принципи роботи бізнесу.

Центр професійного розвитку спільно з партнерами запускає п’ятий сезон амбітного проекту PMD Pre-MBA. Англомовні професіонали, експерти, професори, успішні бізнесмени,  які мають ступінь MBA, виступають лекторами цієї екслюзивної програми. 

ЧОМУ ви повинні пройти цей курс? Метою програми є не лише наростити свою експертизу з основних напрямків бізнесу, таких як діджитал маркетинг, фінанси, стратегії, HR, операційний менеджмент, комунікації, переговори, інновації, а також допомогти вам усвідомити свої сильні сторони для досягнення успіху в майбутньому.

ЩО ви отримаєте після курсу? Ви безсумнівно:

 • Зрозумієте як перетинаються та взаємодіють різні бізнес-функції
 • Оціните вплив операційних, маркетингових, фінансових рішень на результативність компанії.
 • Підвищете свою кваліфікацію для вирішення функціональних питань управління.
 • Отримаєте поглиблені знання про фінанси, щоб безпосередньо застосовуються у вашій поточній ролі та організації
 • Отримаєте стратегічне бачення можливих напрямків розвитку вашої компанії.
 • Розширите свій досвід в тих аспектах бізнесу, які ви вважали своєю слабкою стороною
 • Інвестуєте у своє майбутнє
 • Розширите світогляд

ХТО навчається на курсі: керівники департаментів / підрозділів у великих компаніях, старші та топ-менеджери компаній, власники малих та середніх підприємств, які відповідають за забезпечення ефективності бізнесу.

Бонус: 2 стипендії на  програму MBA від університету Йорк для найкращих студентів.

Програма:

 • Модуль 1. – Управління персоналом та організаційна поведінка – 18 вересня
 • Модуль 2. – Лідерство – 2 жовтня
 • Модуль 3. – Стратегічний менеджмент – 30 жовтня
 • Module 4. –– Потужна комунікація та переговори – 20 листопада
 • Модуль 5. – Впровадження інновацій – 11 грудня
 • Модуль 6. – Практичні фінанси для управлінців– 22 січня, 2022
 • Модуль 7. – Діджитал Маркетинг: реклама, мобайл, соціальні мережі та аналітика – 18-19 лютого, 2022 (онлайн)

Міжнародна поїздка з візитами на інноваційні виробництва – березень 2022 – оплачується додатково

Захист групових проектів та вручення сертифікатів – 23 квітня, 2022

Лектори:

Леслі Самозі – старший викладач програми Executive MBA університету Йорк (Великобританія), доктор філософії з питань організаційної поведінки та управління людськими ресурсами (Університет Карлтон, Канада), доктор Самозі працював як у приватному, так і в державному секторі у Канаді, протягом 5ти років працював менеджером з маркетингу міжнародної компанії з виробництва біотехнологій та оптоелектроніки в Оттаві (Канада), а також незалежним експертом в Європейському Союзі, консультував та займався дослідженням у Південно-Східній Європі.

Александрос Сайкойос – професор міжнародного управління персоналом Бірмінгемської Бізнес Школи (Великобританія) та університету Йорк (Великобританія), доктор філософії промислових та бізнес-досліджень (Університет Уорік, Великобританія), часто відвідує Центр досліджень Південно-Східної Європи (SEERC), його спеціалізація та наукові інтереси стосуються організаційної поведінки, лідерства, міжнародного управління людськими ресурсами та загального управління якістю та результатами діяльності, професор Сайкойос має досвід участі у різних консультаційних та дослідницьких проектах з питань лідерства, управління людськими ресурсами, управління ефективністю та системи винагород.

Кріс Дресслер – президент і засновник компанії Dressler Consulting LLC (США), завжди орієнтований на результат та на людей, ІТ-менеджер із понад 30-річним досвідом роботи з технологіями. Його досвід включає архітектуру, розробку програмного забезпечення, Big Data, Data Communications and Networking, Кріс займав низку інженерних та керівних посад у провідних світових компаніях, таких як Bertelsmann Media Group (BMG), Siemens, Cablevision, Alliance Data Systems (ADS) , та Медіа-група Holzbrink. Окрім роботи у США та Канаді, Кріс працював у таких європейських країнах, як Німеччина, Великобританія, Франція, Бельгія та Люксембург.

Шеріл Ісаакс – дипломований психолог, тренер та коуч Лондонської Бізнес Школи, директор компанії OPM, спеціалізується на поведінковій та психологічній діяльності, нейрорізноманітності та проводить оцінку здібностей, щоб допомогти людям зрозуміти їхні когнітивні сильні та слабкі сторони та те, як їх можна використовувати та вдосконалювати на робочому місці. Шеріл є автором книги ” Unleashing Your Limitless Power і щойно закінчила писати свою другу книгу ” Impact and Influence”.

Ольга Заржецька – викладач кафедри стратегії та інновацій Копенгагенської бізнес-школи (Данія), доктор філософії Копенгагенської бізнес-школи департаменту стратегічного управління та глобалізації у Данії, доктор Ольга Заржецька – досвідчений дослідник та викладач у галузі стратегії.

Яніс Асімакопулос – заступник директора банку Греції, запрошений професор програми Executive MBA університету Йорк (Великобританія), доктор філософії в галузі фінансів Уельського Університету Бангор, сертифікований менеджер з інвестицій та фінансовий аналітик Комісії ринків капіталу Греції, член двох комітетів Європейського Союзу високого рівня (Економічний та фінансовий комітет – EFC та Комітет з фінансових послуг – FSC).

Педро Морено де лос Ріос, професор IE Business School, доктор філософії дослідник з Universidad de Alcalá, відомий фахівець у галузі цифрового бізнесу та багатоканального маркетингу, експерт у галузі цифрового бізнесу, маркетингових технологій, маркетингових досліджень та стратегії роздрібної торгівлі, орієнтованої на клієнта, має великий досвід роботи в галузі цифрового бізнесу, B2B та B2C, що спеціалізуються на продажах та маркетингу, розвитку бізнесу, багатоканальних стратегіях, вхідному маркетингу, SEM, SEO, електронній комерції, CRO тощо.

Партнери програми: University of York, Dressler Consulting, Occupational Psychology Matters (OPM), IE Business School, Creative States, Fairmont, La Famiglia Catering

Приєднуйтесь до нас та реалізуйте свій справжній потенціал.

Тренери

1 / 7
Prof. Leslie T. Szamosi
Prof., MBA Director, The University of Sheffield International Faculty CITY College
Професор Александрос Сайкойос
професор лідерства та міжнародного управління персоналом в Бірмінгемській бізнес-школі при Бірмінгемському університеті у Великобританії; запрошений лектор у Південно-східноєвропейському дослідницькому центрі (SEERC) та доцент в дослідницькій групі GNOSIS в школі управління при Ліверпульському університеті
Кріс Дресслер
Генеральний директор Dressler Consulting LLC (США), засновник компанії DEVrepublik (Ukraine)
Шеріл Ісаакс
дипломований психолог, тренер та коуч Лондонської Бізнес Школи, директор компанії OPM
Д-р Ольга Заржецька
Д-р Ольга Заржецька, викладач кафедри стратегії та інновацій Копенгагенської бізнес-школи, докторант Гонконзького політехнічного університету
Яніс Асімакопулос
заступник директора банку Греції, викладач програми Executive MBA університету Йорк (Великобританія).
Педро Морено де лос Ріос
професор IE Business School, доктор філософії дослідник з Universidad de Alcalá, відомий фахівець у галузі цифрового бізнесу та багатоканального маркетингу, експерт у галузі цифрового бізнесу, маркетингових технологій
Prof. Leslie T. Szamosi
Професор Александрос Сайкойос
Кріс Дресслер
Шеріл Ісаакс
Д-р Ольга Заржецька
Яніс Асімакопулос
Педро Морено де лос Ріос

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218-27-41

Презентації та документи

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Ваші очікування від програми
Вкажіть, будь ласка, мобільний номер телефону.
Скільки років загального стажу роботи
Звідки ви дізналися про програму (сайт, ФБ, розсилка)
Ваші поточні обов'язки та відповідальність?
Ваш рівень володіння англійської мови?
Ваша освіта
Чи зацікавлені ви в повній програмі MBA
Зареєструватися
Закрити - 8
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: