fbpx

Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу

  • Дата: 24/02/2021
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Реєстрація

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на презентацію результатів нової хвилі Індексу настроїв малого бізнесу.

Останні роки в Україні активно розвивається сфера малого підприємництва. Малі компанії відіграють важливу роль у створенні нових робочих місць, забезпеченні якісного конкурентного середовища та сприянні економічному розвитку країни. Втім 2020 рік став справжнім випробуванням для малих підприємців, яким довелося адаптуватися до викликів карантину в умовах обмеженого ресурсу. Щоб простежити динаміку розвитку малого підприємництва та оцінити поточний стан бізнес-клімату, а цьогоріч – ще й наслідки впливу пандемії Європейська Бізнес Асоціація вже вчетверте провела дослідження Індексу настроїв малого бізнесу.

Запрошуємо вас долучитися до презентації результатів Індексу та дізнатися найбільш актуальну інформацію з життя малого бізнесу в Україні. Результати та висновки дослідження презентують Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України, Андрій Слабінський, керівник Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), Євген Шпитко, головний редактор Mind. Також Катерина Тімакіна, власниця «KT Suits&Service», дизайнер, учасниця проєкту Unlimit Ukraine, поділиться власним досвідом ведення бізнесу в Україні.

Ця онлайн зустріч запланована на 24 лютого, 11:00, і буде доступна на ресурсі Zoom. 

Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: