fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Результати дослідження поведінки споживачів щодо цифрового контенту: висновки для обговорення збору з техніки за приватне копіювання

  • Дата: 01/06/2020 (ПН)
  • Час: 11:00 - 11:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Результати дослідження поведінки споживачів щодо цифрового контенту: висновки для обговорення збору з техніки за приватне копіювання. Дата: 01 червня2020. Час: 11:00 11:30. Місце проведення: Zoom. 1 червня об 11.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на он-лайн презентацію результатів дослідження щодо ситуації з користуванням авторським контентом в інтернеті та частоти скачування його споживачами на цифрові носії, проведеного компанією GfK у травні 2020 року. Так, буде йти мова про наступні аспекти: чому система зборів з техніки за приватне копіювання в  Україні нелогічна, а тарифи відірвані від реалій споживання  авторського контенту; як часто споживачі дивляться фільми та слухають музику он-лайн та  на які типи обладнання завантажують цифровий контент.  Чи роблять сьогодні копії літературних творів пересічні споживачі? чому проблема підвищеної ставки збору за приватне копіювання лише з легальних імпортерів приведе до подальшої тінізації галузі та зменшення трафіку надходжень до авторського цеху України, а для споживачів обернеться ймовірним подорожчанням окремих видів побутової техніки. Спікери заходу: Тетяна Ситник, аналітик GfK Вікторія Куликова, менеджер Комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації. Результати даного дослідження є особливо актуальними для виробників обладнання  та його легальних імпортерів у світлі останніх подій. Адже, їх хочуть зобов’язати платити підвищений у 3-4 рази збір від вартості певних видів техніки організаціям колективного управління за, так би мовити, несанкціоноване копіювання авторських творів. Крім того, вона є несправедливою по відношенню до покупців. Адже покупець, який прагне використовувати легальний контент, не повинен платити двічі: перший - при купівлі офіційно ввезеного смартфона (або іншого девайса, що підпадає під збір), другий - при скачуванні легального контенту. Така ситуація може призвести до збільшення кількості «сірого імпорту» на ринку техніки, подорожчання девайсів та ще більшої нерівності у веденні бізнесу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня акредитація ЗМІ обов’язкова. До зустрічі на події!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Оксана Миронько. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 063 638 68 71.

1 червня об 11.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на он-лайн презентацію результатів дослідження щодо ситуації з користуванням авторським контентом в інтернеті та частоти скачування його споживачами на цифрові носії, проведеного компанією GfK у травні 2020 року.

Так, буде йти мова про наступні аспекти:

  • чому система зборів з техніки за приватне копіювання в  Україні нелогічна, а тарифи відірвані від реалій споживання  авторського контенту;
  • як часто споживачі дивляться фільми та слухають музику он-лайн та  на які типи обладнання завантажують цифровий контент.  Чи роблять сьогодні копії літературних творів пересічні споживачі?
  • чому проблема підвищеної ставки збору за приватне копіювання лише з легальних імпортерів приведе до подальшої тінізації галузі та зменшення трафіку надходжень до авторського цеху України, а для споживачів обернеться ймовірним подорожчанням окремих видів побутової техніки.

Спікери заходу:

Тетяна Ситник, аналітик GfK

Вікторія Куликова, менеджер Комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації.

Результати даного дослідження є особливо актуальними для виробників обладнання  та його легальних імпортерів у світлі останніх подій. Адже, їх хочуть зобов’язати платити підвищений у 3-4 рази збір від вартості певних видів техніки організаціям колективного управління за, так би мовити, несанкціоноване копіювання авторських творів. Крім того, вона є несправедливою по відношенню до покупців. Адже покупець, який прагне використовувати легальний контент, не повинен платити двічі: перший – при купівлі офіційно ввезеного смартфона (або іншого девайса, що підпадає під збір), другий – при скачуванні легального контенту. Така ситуація може призвести до збільшення кількості «сірого імпорту» на ринку техніки, подорожчання девайсів та ще більшої нерівності у веденні бізнесу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня акредитація ЗМІ обов’язкова.

До зустрічі на події!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
063 638 68 71
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: