Результати дослідження поведінки споживачів щодо цифрового контенту: висновки для обговорення збору з техніки за приватне копіювання

  • Дата: 01/06/2020
  • Час: 11:00 - 11:30
Місце проведення:

Zoom

Реєстрація

1 червня об 11.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на он-лайн презентацію результатів дослідження щодо ситуації з користуванням авторським контентом в інтернеті та частоти скачування його споживачами на цифрові носії, проведеного компанією GfK у травні 2020 року.

Так, буде йти мова про наступні аспекти:

  • чому система зборів з техніки за приватне копіювання в  Україні нелогічна, а тарифи відірвані від реалій споживання  авторського контенту;
  • як часто споживачі дивляться фільми та слухають музику он-лайн та  на які типи обладнання завантажують цифровий контент.  Чи роблять сьогодні копії літературних творів пересічні споживачі?
  • чому проблема підвищеної ставки збору за приватне копіювання лише з легальних імпортерів приведе до подальшої тінізації галузі та зменшення трафіку надходжень до авторського цеху України, а для споживачів обернеться ймовірним подорожчанням окремих видів побутової техніки.

Спікери заходу:

Тетяна Ситник, аналітик GfK

Вікторія Куликова, менеджер Комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації.

Результати даного дослідження є особливо актуальними для виробників обладнання  та його легальних імпортерів у світлі останніх подій. Адже, їх хочуть зобов’язати платити підвищений у 3-4 рази збір від вартості певних видів техніки організаціям колективного управління за, так би мовити, несанкціоноване копіювання авторських творів. Крім того, вона є несправедливою по відношенню до покупців. Адже покупець, який прагне використовувати легальний контент, не повинен платити двічі: перший – при купівлі офіційно ввезеного смартфона (або іншого девайса, що підпадає під збір), другий – при скачуванні легального контенту. Така ситуація може призвести до збільшення кількості «сірого імпорту» на ринку техніки, подорожчання девайсів та ще більшої нерівності у веденні бізнесу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня акредитація ЗМІ обов’язкова.

Реєстрація за посиланням

До зустрічі на події!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
063 638 68 71
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: