fbpx

Presentation of the results of the study on the situation with fees for private copying from legal importers of equipment in Ukraine

  • Date: 01/06/2020
  • Time: 11:00 - 11:30
Place:

Zoom

Registration

1 червня об 11.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на он-лайн презентацію результатів дослідження щодо ситуації з користуванням авторським контентом в інтернеті та частоти скачування його споживачами на цифрові носії, проведеного компанією GfK у травні 2020 року.

Так, буде йти мова про наступні аспекти:

  • чому система зборів з техніки за приватне копіювання в  Україні нелогічна, а тарифи відірвані від реалій споживання  авторського контенту;
  • як часто споживачі дивляться фільми та слухають музику он-лайн та  на які типи обладнання завантажують цифровий контент.  Чи роблять сьогодні копії літературних творів пересічні споживачі?
  • чому проблема підвищеної ставки збору за приватне копіювання лише з легальних імпортерів приведе до подальшої тінізації галузі та зменшення трафіку надходжень до авторського цеху України, а для споживачів обернеться ймовірним подорожчанням окремих видів побутової техніки.

Спікери заходу:

Тетяна Ситник, аналітик GfK

Вікторія Куликова, менеджер Комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації.

Результати даного дослідження є особливо актуальними для виробників обладнання  та його легальних імпортерів у світлі останніх подій. Адже, їх хочуть зобов’язати платити підвищений у 3-4 рази збір від вартості певних видів техніки організаціям колективного управління за, так би мовити, несанкціоноване копіювання авторських творів. Крім того, вона є несправедливою по відношенню до покупців. Адже покупець, який прагне використовувати легальний контент, не повинен платити двічі: перший – при купівлі офіційно ввезеного смартфона (або іншого девайса, що підпадає під збір), другий – при скачуванні легального контенту. Така ситуація може призвести до збільшення кількості «сірого імпорту» на ринку техніки, подорожчання девайсів та ще більшої нерівності у веденні бізнесу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня акредитація ЗМІ обов’язкова.

Реєстрація за посиланням

До зустрічі на події!

You can send a question to:

Contact person:

Oksana Myronko

Contact
063 638 68 71
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: