fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-тренінг: Управління невизначеністю

HR та підбір персоналу Комунікація Особистісний розвиток
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-тренінг: Управління невизначеністю. Дата: 12 липня2022. Час: 15:00 18:00. Мова: англійська. Місце проведення: Online (via www.zoom.us). Ми живемо у світі VUCA, де управління невизначеністю є ключовою рисою нашого повсякденного життя. EBA Management Development Centre разом з Шеріл Ісаакс запрошує вас взяти участь у абсолютно новому онлайн-тренінгу: Управління невизначеністю, в якому буде розглянуто вплив невизначеності на наш психологічний стан і те, як використання практичних поведінкових стратегій може зменшити її негативний вплив та відкрити можливості. Тренінг також пропонує учасникам подумати про те, як взаємодіяти з іншими людьми у ​​часи невизначеності та як спілкуватися в умовах тиску. Тренер: Шеріл Ісаакс, дипломований психолог, тренер та коуч Лондонської Бізнес Школи, директор компанії OPM, спеціалізується на поведінковій та психологічній діяльності, нейрорізноманітності та проводить оцінку здібностей, щоб допомогти людям зрозуміти їхні когнітивні сильні та слабкі сторони та те, як їх можна використовувати та вдосконалювати на робочому місці. Шеріл є автором книги ” Unleashing Your Limitless Power і щойно закінчила писати свою другу книгу ” Impact and Influence”.  ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: HR-фахівці, PR-менеджери; Фахівці з маркетингу Всі ті, хто працює в умовах невизначеності У ході тренінгу учасники розглянуть: Еволюційну перспективу впливу двозначності на мозок. Визначеність проти невизначеності - переваги та недоліки обох станів. Велику пятірку особистісних рис і те, як на кожну з них впливає невизначеність. Особисті реакції на неоднозначність та як розпізнати її вплив на вас. Управління невизначеністю – стратегії роботи під тиском. Взаємодію зі своєю командою - як управляти сильними та слабкими сторонами під час прийняття рішень в індивідуальному та колективному плані. В результаті тренінгу учасники: Зрозуміють, чому визначеність та невизначеність однаково важливі для людського зростання. Зрозуміють вплив неоднозначності на різні профілі особистості та способи керування нею. Зрозуміють важливість рефреймінгу та навчаться знаходити можливості у невизначеності. Навчаться робити практичні та логічні кроки під час роботи під тиском. Навчаться максимально використовувати навички та знання своєї команди для збору інформації та прийняття рішень. Тренери. Шеріл Ісаакс. дипломований психолог, тренер та коуч Лондонської Бізнес Школи, директор компанії OPM. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 218-27-41.

Ми живемо у світі VUCA, де управління невизначеністю є ключовою рисою нашого повсякденного життя.

EBA Management Development Centre разом з Шеріл Ісаакс запрошує вас взяти участь у абсолютно новому онлайн-тренінгу: Управління невизначеністю, в якому буде розглянуто вплив невизначеності на наш психологічний стан і те, як використання практичних поведінкових стратегій може зменшити її негативний вплив та відкрити можливості. Тренінг також пропонує учасникам подумати про те, як взаємодіяти з іншими людьми у ​​часи невизначеності та як спілкуватися в умовах тиску.

Тренер: Шеріл Ісаакс, дипломований психолог, тренер та коуч Лондонської Бізнес Школи, директор компанії OPM, спеціалізується на поведінковій та психологічній діяльності, нейрорізноманітності та проводить оцінку здібностей, щоб допомогти людям зрозуміти їхні когнітивні сильні та слабкі сторони та те, як їх можна використовувати та вдосконалювати на робочому місці. Шеріл є автором книги ” Unleashing Your Limitless Power і щойно закінчила писати свою другу книгу ” Impact and Influence”.

 ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

 • HR-фахівці,
 • PR-менеджери;
 • Фахівці з маркетингу
 • Всі ті, хто працює в умовах невизначеності

У ході тренінгу учасники розглянуть:

 • Еволюційну перспективу впливу двозначності на мозок.
 • Визначеність проти невизначеності – переваги та недоліки обох станів.
 • Велику п’ятірку особистісних рис і те, як на кожну з них впливає невизначеність.
 • Особисті реакції на неоднозначність та як розпізнати її вплив на вас.
 • Управління невизначеністю – стратегії роботи під тиском.
 • Взаємодію зі своєю командою – як управляти сильними та слабкими сторонами під час прийняття рішень в індивідуальному та колективному плані.

В результаті тренінгу учасники:

 • Зрозуміють, чому визначеність та невизначеність однаково важливі для людського зростання.
 • Зрозуміють вплив неоднозначності на різні профілі особистості та способи керування нею.
 • Зрозуміють важливість рефреймінгу та навчаться знаходити можливості у невизначеності.
 • Навчаться робити практичні та логічні кроки під час роботи під тиском.
 • Навчаться максимально використовувати навички та знання своєї команди для збору інформації та прийняття рішень.

Тренери

1 / 1
Шеріл Ісаакс
дипломований психолог, тренер та коуч Лондонської Бізнес Школи, директор компанії OPM
Шеріл Ісаакс

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу
Вкажіть, будь ласка, мобільний номер телефону.
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 3
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: