fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Звільнення в умовах війни: практичні аспекти

HR та підбір персоналу Право та юриспруденція
 • Дата: 28/03/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Звільнення в умовах війни: практичні аспекти. Дата: 28 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Українське трудове законодавство є досить складним та подекуди застарілим. Виклики воєнного стану тільки збільшують кількість проблемних питань щодо трудових відносин, які можуть виникнути у роботодавців. EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою GOLAW запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Звільнення в умовах війни: практичні аспекти. Приєднуйтесь до обговорення, щоб розглянути особливості припинення трудових відносин під час дії воєнного стану, нові воєнні підстави звільнення, а також розібратись в останній судовій практиці з трудових спорів. Цільова аудиторія: Керівники компаній, підприємці, HR-менеджери, фахівці з персоналу. Спікерка: Катерина Цвєткова, Партнерка судової практики, адвокатка GOLAW. Експертка з трудового права. Питання для обговорення: Призупинення дії трудового договору. Особливості звільнення в умовах війни. Звільнення за угодою сторін. Звільнення з ініціативи працівника. Звільнення з ініціативи роботодавця: зміна в організації виробництва і праці, прогул, невиконання трудових обовязків. Нові воєнні підстави звільнення та їх застосування. Документальне оформлення звільнення. Остання судова практика у трудових спорах про оскарження звільнення. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Катерина Цвєткова. Партнерка судової практики, адвокатка GOLAW. Експертка з трудового права.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Українське трудове законодавство є досить складним та подекуди застарілим. Виклики воєнного стану тільки збільшують кількість проблемних питань щодо трудових відносин, які можуть виникнути у роботодавців.

EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою GOLAW запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Звільнення в умовах війни: практичні аспекти.

Приєднуйтесь до обговорення, щоб розглянути особливості припинення трудових відносин під час дії воєнного стану, нові “воєнні” підстави звільнення, а також розібратись в останній судовій практиці з трудових спорів.

Цільова аудиторія: Керівники компаній, підприємці, HR-менеджери, фахівці з персоналу.

Спікерка: Катерина Цвєткова, Партнерка судової практики, адвокатка GOLAW. Експертка з трудового права.

Питання для обговорення:

 • Призупинення дії трудового договору.
 • Особливості звільнення в умовах війни.
 • Звільнення за угодою сторін.
 • Звільнення з ініціативи працівника.
 • Звільнення з ініціативи роботодавця: зміна в організації виробництва і праці, прогул, невиконання трудових обов’язків.
 • Нові “воєнні” підстави звільнення та їх застосування.
 • Документальне оформлення звільнення.
 • Остання судова практика у трудових спорах про оскарження звільнення.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Катерина Цвєткова
Партнерка судової практики, адвокатка GOLAW. Експертка з трудового права.
Катерина Цвєткова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: