fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як і навіщо корпораціям працювати зі стартапами?

 • Дата: 16/03/2021
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як і навіщо корпораціям працювати зі стартапами?. Дата: 16 березня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Робота зі стартапами - це не данина моді, це реальна можливість отримати інноваційні рішення в свою компанію. Також, це розповсюджена практика корпорацій на заході, яка ще тільки зароджується у нас. EBA Management Development Centre спільно з Українським Фондом Стартапів запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як і навіщо корпораціям працювати зі стартапами? Дана лекція запланована на 16 березня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікери: Олена Малицька, ISE Corporate Accelerator. Марія Романова, CEO Radar Tech. Кирило Мазур, засновник та CEO Center42. В’ячеслав Маякін, Head of Partnerships, Sector X Acceleration Platfrom. Партнери заходу: Український Фонд Стартапів, ISE Corporate Accelerator. Цільова аудиторія: топ-менеджмент корпорацій, операційні директори, менеджери з інновацій. Питання для обговорення: Чому корпорації звертаються до стартапів. Як стартапи впливають на інноваційну культуру. Стартапи приносять в корпорацію свіжий погляд на існуючу проблему в корпорації. Види взаємодії зі стартапами. Купівля стартапів корпораціями. Як корпораціям правильно працювати зі стартапами. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олена Малицька. ISE Corporate Accelerator, 15-річний досвід роботи у якості співзасновника інвестиційного банку та фінансового директора в міжнародних ІТ компаніях та компаніях e-commerce; технологічний лідер з впровадження інновацій у корпоративній сфері. Марія Романова. CEO Radar Tech. Кирило Мазур. Засновник та CEO Center42. В’ячеслав Маякін. Керівник напрямку співпраці у Sector X Acceleration Platform. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Робота зі стартапами – це не данина моді, це реальна можливість отримати інноваційні рішення в свою компанію. Також, це розповсюджена практика корпорацій на заході, яка ще тільки зароджується у нас.

EBA Management Development Centre спільно з Українським Фондом Стартапів запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як і навіщо корпораціям працювати зі стартапами?

Дана лекція запланована на 16 березня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

 • Олена Малицька, ISE Corporate Accelerator.
 • Марія Романова, CEO Radar Tech.
 • Кирило Мазур, засновник та CEO Center42.
 • В’ячеслав Маякін, Head of Partnerships, Sector X Acceleration Platfrom.

Партнери заходу: Український Фонд СтартапівISE Corporate Accelerator.

Цільова аудиторія: топ-менеджмент корпорацій, операційні директори, менеджери з інновацій.

Питання для обговорення:

 • Чому корпорації звертаються до стартапів.
 • Як стартапи впливають на інноваційну культуру.
 • Стартапи приносять в корпорацію свіжий погляд на існуючу проблему в корпорації.
 • Види взаємодії зі стартапами.
 • Купівля стартапів корпораціями.
 • Як корпораціям правильно працювати зі стартапами.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 4
Олена Малицька
ISE Corporate Accelerator, 15-річний досвід роботи у якості співзасновника інвестиційного банку та фінансового директора в міжнародних ІТ компаніях та компаніях e-commerce; технологічний лідер з впровадження інновацій у корпоративній сфері
Марія Романова
CEO Radar Tech
Кирило Мазур
Засновник та CEO Center42
В’ячеслав Маякін
Керівник напрямку співпраці у Sector X Acceleration Platform
Олена Малицька
Марія Романова
Кирило Мазур
В’ячеслав Маякін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: