fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Вартість компанії vs. Цінності стейкхолдерів

Фінанси
  • Дата: 08/02/2022
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Вартість компанії vs. Цінності стейкхолдерів. Дата: 08 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Ціннісний підхід став поштовхом до переосмислення всіх напрямків ведення бізнесу та зміни парадигми інвестування. Цей факт призвів до утворення цілого класу інститутів спільного інвестування, інвестиційних фондів, пенсійних фондів, що формують свої активи за рахунок вкладень у компанії, що функціонують на основі ESG (environmental, social and governance) принципів. Розроблені та активно використовуються у практиці інвестування індекси сталого розвитку, які дозволяють інвесторам приймати рішення про вкладення коштів на основі аналізу відповідності діяльності компанії ESG принципам та включення її до таких індексів. Що має робити компанія, щоб забезпечити довгостроковий сталий розвиток бізнесу та отримати доступ до цього величезного «грошового пирога»? Які інструменти управління дозволять не лише власникам та топ-менеджменту, а й усім структурним підрозділам приймати рішення, що формують цінності для своїх стейкхолдерів як основу забезпечення довгострокового сталого розвитку бізнесу, розширення можливості залучення капіталу та підвищення вартості бізнесу? EBA Management Development Centre спільно з Мариною Колосок запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Вартість компанії vs. Цінності стейкхолдерів. Спікерка: Марина Колосок, Доктор Бізнес Адміністрування  (DBA, MBA- МІМ-Київ). Понад 15 років досвіду у міжнародних та українських компаніях на посаді фінансового директора, бізнес-консультанта. Цільова аудиторія: Власники та керівники бізнесу, керівники департаментів, представники громадських організацій та всі зацікавлені у підвищенні ефективності бізнес-практик. Питання для обговорення: Цінність та вартість бізнесу. Цінність бізнесу як фактор залучення капіталу. Сучасні тенденції відповідального інвестування. Індекси сталого розвитку ESG indexes (environmental, social and governance). Формування системи цінностей бізнесу для різних груп стейкхолдерів. Удосконалення системи управління компанією на основі цінностей: методи та інструменти. Ефективна взаємодія зі стейкхолдерами як частина корпоративного управління. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марина Колосок. Доктор Бізнес Адміністрування (DBA, MBA-МІМ-Київ). Понад 15 років досвіду у міжнародних та українських компаніях на посаді фінансового директора, бізнес-консультанта.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Ціннісний підхід став поштовхом до переосмислення всіх напрямків ведення бізнесу та зміни парадигми інвестування. Цей факт призвів до утворення цілого класу інститутів спільного інвестування, інвестиційних фондів, пенсійних фондів, що формують свої активи за рахунок вкладень у компанії, що функціонують на основі ESG (environmental, social and governance) принципів. Розроблені та активно використовуються у практиці інвестування індекси сталого розвитку, які дозволяють інвесторам приймати рішення про вкладення коштів на основі аналізу відповідності діяльності компанії ESG принципам та включення її до таких індексів.

Що має робити компанія, щоб забезпечити довгостроковий сталий розвиток бізнесу та отримати доступ до цього величезного «грошового пирога»? Які інструменти управління дозволять не лише власникам та топ-менеджменту, а й усім структурним підрозділам приймати рішення, що формують цінності для своїх стейкхолдерів як основу забезпечення довгострокового сталого розвитку бізнесу, розширення можливості залучення капіталу та підвищення вартості бізнесу?

EBA Management Development Centre спільно з Мариною Колосок запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Вартість компанії vs. Цінності стейкхолдерів.

Спікерка: Марина Колосок, Доктор Бізнес Адміністрування  (DBA, MBA- МІМ-Київ). Понад 15 років досвіду у міжнародних та українських компаніях на посаді фінансового директора, бізнес-консультанта.

Цільова аудиторія: Власники та керівники бізнесу, керівники департаментів, представники громадських організацій та всі зацікавлені у підвищенні ефективності бізнес-практик.

Питання для обговорення:

  • Цінність та вартість бізнесу.
  • Цінність бізнесу як фактор залучення капіталу.
  • Сучасні тенденції відповідального інвестування. Індекси сталого розвитку ESG indexes (environmental, social and governance).
  • Формування системи цінностей бізнесу для різних груп стейкхолдерів.
  • Удосконалення системи управління компанією на основі цінностей: методи та інструменти.
  • Ефективна взаємодія зі стейкхолдерами як частина корпоративного управління.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марина Колосок
Доктор Бізнес Адміністрування (DBA, MBA-МІМ-Київ). Понад 15 років досвіду у міжнародних та українських компаніях на посаді фінансового директора, бізнес-консультанта.
Марина Колосок

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: