fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Управління змінами: як керівник може допомогти команді прийняти та впровадити зміни

  • Дата: 01/09/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Управління змінами: як керівник може допомогти команді прийняти та впровадити зміни. Дата: 01 вересня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. «Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще пристосовується до змін», — стверджував Чарльз Дарвін. Управління змінами та адаптація до нових умов — це чи не найголовніша задача будь-якого лідера. Так було і до 24 лютого, але сьогодні масштаб та швидкість змін можуть вразити навіть найдосвідченішого керівника. Тому нам усім важливо розуміти, як виглядає процес управління змінами і як відбувається прийняття змін, а також мати практичні навички, які допоможуть зробити цей процес менш болючим. EBA Management Development Centre спільно з Develor запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Управління змінами: як керівник може допомогти команді прийняти та впровадити зміни. Спікер: Андрій Журбін, 20 років практичного досвіду у міжнародних компаніях на різних позиціях у маркетингу, продажах та на керівних посадах. Питання для обговорення: Процес управління змінами за Джоном Коттером та формула змін. Механізми індивідуальних реакцій на зміни та природа наших страхів. Етапи, через які ми проходимо, приймаючи зміни, та як поводитись лідеру під час цих етапів. Причини появи спротиву та шляхи його подолання. Зміна мислення для легшого прийняття та втілення змін. Спікери. Андрій Журбін. 20 років практичного досвіду у міжнародних компаніях на різних позиціях у маркетингу, продажах та на керівних посадах. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

«Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще пристосовується до змін», — стверджував Чарльз Дарвін.

Управління змінами та адаптація до нових умов — це чи не найголовніша задача будь-якого лідера. Так було і до 24 лютого, але сьогодні масштаб та швидкість змін можуть вразити навіть найдосвідченішого керівника. Тому нам усім важливо розуміти, як виглядає процес управління змінами і як відбувається прийняття змін, а також мати практичні навички, які допоможуть зробити цей процес менш болючим.

EBA Management Development Centre спільно з Develor запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Управління змінами: як керівник може допомогти команді прийняти та впровадити зміни.

Спікер: Андрій Журбін, 20 років практичного досвіду у міжнародних компаніях на різних позиціях у маркетингу, продажах та на керівних посадах.

Питання для обговорення:

  • Процес управління змінами за Джоном Коттером та формула змін.
  • Механізми індивідуальних реакцій на зміни та природа наших страхів.
  • Етапи, через які ми проходимо, приймаючи зміни, та як поводитись лідеру під час цих етапів.
  • Причини появи спротиву та шляхи його подолання.
  • Зміна мислення для легшого прийняття та втілення змін.

Спікери

1 / 1
Андрій Журбін
20 років практичного досвіду у міжнародних компаніях на різних позиціях у маркетингу, продажах та на керівних посадах
Андрій Журбін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: