fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Цілі – короткострокові/довгострокові – що працює?

  • Дата: 24/04/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Цілі – короткострокові/довгострокові – що працює?. Дата: 24 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з MriyDiy запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Цілі - короткострокові/довгострокові - що працює? Протягом online-лекції поговоримо про цілепокладання. Розкриємо питання, що навіть під час війни довгострокові цілі можуть мати місце. Але, поряд з цим потрібно розуміти, що, якщо навіть жодні довгострокові цілі не спрацюють, то повинен бути план Б. Спікерка: Лідія Білас, засновниця мережі освітніх проектів МрійДій. Питання для обговорення: Як наявність цілі може змінити життя, бізнес, будь-яку сферу діяльності. Чи кожен вміє ставити цілі? Спойлер - ні. Але є гарні новини - це мистецтво можна опанувати. Що таке цілепокладання. Чи є сенс будувати довгострокові цілі у період невизначеності. Не з першого разу. До чого маємо бути готові при формуванні цілей сьогодні. Беремо листочок та ручку і формуємо ціль. Методичка - як вже сьогодні почати формувати реалістичні цілі та шлях їх досягнення. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Лідія Білас. Засновниця мережі освітніх проектів МрійДій. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 066 57 099 87.

EBA Management Development Centre спільно з MriyDiy запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Цілі – короткострокові/довгострокові – що працює?

Протягом online-лекції поговоримо про цілепокладання. Розкриємо питання, що навіть під час війни довгострокові цілі можуть мати місце. Але, поряд з цим потрібно розуміти, що, якщо навіть жодні довгострокові цілі не спрацюють, то повинен бути план Б.

Спікерка: Лідія Білас, засновниця мережі освітніх проектів МрійДій.

Питання для обговорення:

  • Як наявність цілі може змінити життя, бізнес, будь-яку сферу діяльності.
  • Чи кожен вміє ставити цілі? Спойлер – ні. Але є гарні новини – це мистецтво можна опанувати.
  • Що таке цілепокладання.
  • Чи є сенс будувати довгострокові цілі у період невизначеності.
  • Не з першого разу. До чого маємо бути готові при формуванні цілей сьогодні.
  • Беремо листочок та ручку і формуємо ціль. Методичка – як вже сьогодні почати формувати реалістичні цілі та шлях їх досягнення.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Лідія Білас
Засновниця мережі освітніх проектів МрійДій
Лідія Білас

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: