fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Срібна економіка – несподіваний ресурс для ринку праці України

HR та підбір персоналу Фінанси
  • Дата: 26/05/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Срібна економіка – несподіваний ресурс для ринку праці України. Дата: 26 травня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Війна кардинально змінила як структуру ринку праці України, так і підходи до роботи з персоналом. Враховуючи серйозні міграційні процеси та неможливість поновити штат персоналу у форматі тут і зараз – треба переглядати концепції залучення та розширювати коло майбутніх працівників. Як це зробити? Дослухатися до загальносвітового досвіду залучення фахівців не просто 50+, але й 65+ років – активізувати так звану срібну економіку.   Існують підтверджені практичними цифрами дослідження, що залучення зрілих фахівців додає економіці країни суттєві відсотки зросту ВВП. Спрацьовують два механізми – зрілі фахівці з податкового тягара економіки та певною мірою дармоїда переходять до активних членів суспільства. А ще починають заробляти гроші собі та економіці країни. І активно їх витрачати, що теж оздоровлює суспільство. EBA Management Development Centre спільно з Тетяною Пашкіною запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Срібна економіка – несподіваний ресурс для ринку праці України. Спікерка: Тетяна Пашкіна, HR-експерт, понад 20 років досвіду роботи в сфері управління персоналом, HR-маркетингу та аналітики ринку праці, сертифікований кадровик. Питання для обговорення: Що таке срібна економіка взагалі. Як це працює і чому має спрацювати в Україні. Чому саме для України це суперактуально. Які економічні наслідки для країни та роботодавців це може мати. Спікери. Тетяна Пашкіна. HR Маркетолог ТОВ Арго Трейдінг. Спікер профільних конференцій, тренер з рекрутингу та сторителлінгу, експерт з аналітики ринку праці. Автор понад 1000 публікацій у профільних виданнях «Управління персоналом», «Менеджер з персоналу», ProHR, та у ділових медіа – Бізнес, Оглядач, Ліга, Мінфін, Proman, Фокус, НВ, контрібютор Forbes. Співавтор онлайн-курсу «Як знайти роботу своєї мрії» на Prometheus – 36607 слухачів.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Війна кардинально змінила як структуру ринку праці України, так і підходи до роботи з персоналом.

Враховуючи серйозні міграційні процеси та неможливість поновити штат персоналу у форматі “тут і зараз” – треба переглядати концепції залучення та розширювати коло майбутніх працівників. Як це зробити? Дослухатися до загальносвітового досвіду залучення фахівців не просто 50+, але й 65+ років – активізувати так звану “срібну економіку”.  

Існують підтверджені практичними цифрами дослідження, що залучення зрілих фахівців додає економіці країни суттєві відсотки зросту ВВП. Спрацьовують два механізми – зрілі фахівці з податкового тягара економіки та певною мірою “дармоїда” переходять до активних членів суспільства. А ще починають заробляти гроші собі та економіці країни. І активно їх витрачати, що теж оздоровлює суспільство.

EBA Management Development Centre спільно з Тетяною Пашкіною запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Срібна економіка – несподіваний ресурс для ринку праці України.

Спікерка: Тетяна Пашкіна, HR-експерт, понад 20 років досвіду роботи в сфері управління персоналом, HR-маркетингу та аналітики ринку праці, сертифікований кадровик.

Питання для обговорення:

  • Що таке срібна економіка взагалі.
  • Як це працює і чому має спрацювати в Україні.
  • Чому саме для України це суперактуально.
  • Які економічні наслідки для країни та роботодавців це може мати.

Спікери

1 / 1
Тетяна Пашкіна
HR Маркетолог ТОВ "Арго Трейдінг". Спікер профільних конференцій, тренер з рекрутингу та сторителлінгу, експерт з аналітики ринку праці. Автор понад 1000 публікацій у профільних виданнях «Управління персоналом», «Менеджер з персоналу», ProHR, та у ділових медіа – Бізнес, Оглядач, Ліга, Мінфін, Proman, Фокус, НВ, контріб'ютор Forbes. Співавтор онлайн-курсу «Як знайти роботу своєї мрії» на Prometheus – 36607 слухачів.
Тетяна Пашкіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: