fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Побудова зв’язків з громадськістю через здійснення проектів, що мають соціальний вплив

  • Дата: 21/04/2021 (СР)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 15:30 - 17:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Побудова зв’язків з громадськістю через здійснення проектів, що мають соціальний вплив. Дата: 21 квітня2021. Час: 15:30 17:00. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Зв’язки з громадськістю є систематичною діяльністю компанії, що спрямована на зміну переконань, ставлення, думок та поведінки різних груп людей (цільової аудиторії) стосовно компанії, її продуктів, послуг, а також конкретних проблем, ідей та дій. Для будь-якої компанії або особи, які будують власний бренд важливо підтримувати бренд через інструменти зв’язків з громадськістю. EBA Management Development Centre спільно з Sigma Software запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Побудова зв’язків з громадськістю через здійснення проектів, що мають соціальний вплив. Спікерка: Олександра Говоруха, голова міжнародного піару в Sigma Software, співзасновниця UTEW Tech Tribe, має 20 років успішного досвіду в B2B Marketing/PR/продажах у креативних індустріях: рекламі, медіа, технологіях. Основний партнер: Sigma Software. Партнер заходу: STEFES. Цільова аудиторія: власники бізнесів, топ-менеджери, маркетинг-менеджери, бренд-менеджери, піар-фахівці. Питання для обговорення: Роль PR у зростанні бізнесу: навіщо і як це вимірювати? Який соціальний вплив справляє ваш бізнес? Як створити значущі зв’язки зі стейкхолдерами вашої компанії? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександра Говоруха. Голова міжнародного піару в Sigma Software, співзасновниця UTEW Tech Tribe, має 20 років успішного досвіду в B2B Marketing/PR/продажах у креативних індустріях: рекламі, медіа, технологіях. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Зв’язки з громадськістю є систематичною діяльністю компанії, що спрямована на зміну переконань, ставлення, думок та поведінки різних груп людей (цільової аудиторії) стосовно компанії, її продуктів, послуг, а також конкретних проблем, ідей та дій. Для будь-якої компанії або особи, які будують власний бренд важливо підтримувати бренд через інструменти зв’язків з громадськістю.

EBA Management Development Centre спільно з Sigma Software запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Побудова зв’язків з громадськістю через здійснення проектів, що мають соціальний вплив.

Спікерка: Олександра Говоруха, голова міжнародного піару в Sigma Software, співзасновниця UTEW Tech Tribe, має 20 років успішного досвіду в B2B Marketing/PR/продажах у креативних індустріях: рекламі, медіа, технологіях.

Основний партнер: Sigma Software.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: власники бізнесів, топ-менеджери, маркетинг-менеджери, бренд-менеджери, піар-фахівці.

Питання для обговорення:

  • Роль PR у зростанні бізнесу: навіщо і як це вимірювати?
  • Який соціальний вплив справляє ваш бізнес?
  • Як створити значущі зв’язки зі стейкхолдерами вашої компанії?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександра Говоруха
Голова міжнародного піару в Sigma Software, співзасновниця UTEW Tech Tribe, має 20 років успішного досвіду в B2B Marketing/PR/продажах у креативних індустріях: рекламі, медіа, технологіях
Олександра Говоруха

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: