fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Клієнти назавжди: що таке ефективна комунікація та як її налагодити

  • Дата: 09/12/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Клієнти назавжди: що таке ефективна комунікація та як її налагодити. Дата: 09 грудня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Щодня ми комунікуємо з величезною кількістю людей. Іноді виникають ситуації, коли, здавалося б, переговори пройшли успішно, але залишилося почуття незадоволеності. Вміння правильно будувати комунікацію — запорука того, що ви навчилися розуміти співрозмовника. Після онлайн-лекції, ви будете розуміти, що хочете отримати в результаті комунікації, а найголовніше — як це робити. EBA Management Development Centre спільно з Netpeak запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Клієнти назавжди: що таке ефективна комунікація та як її налагодити. Спікерка: Юлія Гордієнко, PM Team Lead в агентстві Netpeak, ключові компетенції: побудова команд, зокрема віддалено, вибудовування процесів взаємодії між командами та запровадження маркетингових стратегій. Основний партнер: Netpeak. Цільова аудиторія: проектні менеджери, тім-лідери, координатори, керівники відділів, менеджери з продажу, акаунт менеджери. Питання для обговорення: Що впливає на довгостроковість відносин. Як правильно вибудовувати відносини з клієнтами та чому вислів клієнт завжди правий не завжди є основою ефективної комунікації. Побудова розмови таким чином, щоб розуміти клієнта і давати йому саме те, що буде корисним. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юлія Гордієнко. PM Team Lead в агентстві Netpeak, ключові компетенції: побудова команд, зокрема віддалено, вибудовування процесів взаємодії між командами та запровадження маркетингових стратегій. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Щодня ми комунікуємо з величезною кількістю людей. Іноді виникають ситуації, коли, здавалося б, переговори пройшли успішно, але залишилося почуття незадоволеності. Вміння правильно будувати комунікацію — запорука того, що ви навчилися розуміти співрозмовника. Після онлайн-лекції, ви будете розуміти, що хочете отримати в результаті комунікації, а найголовніше — як це робити.

EBA Management Development Centre спільно з Netpeak запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Клієнти назавжди: що таке ефективна комунікація та як її налагодити.

Спікерка: Юлія Гордієнко, PM Team Lead в агентстві Netpeak, ключові компетенції: побудова команд, зокрема віддалено, вибудовування процесів взаємодії між командами та запровадження маркетингових стратегій.

Основний партнер: Netpeak.

Цільова аудиторія: проектні менеджери, тім-лідери, координатори, керівники відділів, менеджери з продажу, акаунт менеджери.

Питання для обговорення:

  • Що впливає на довгостроковість відносин.
  • Як правильно вибудовувати відносини з клієнтами та чому вислів “клієнт завжди правий” не завжди є основою ефективної комунікації.
  • Побудова розмови таким чином, щоб розуміти клієнта і давати йому саме те, що буде корисним.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юлія Гордієнко
PM Team Lead в агентстві Netpeak, ключові компетенції: побудова команд, зокрема віддалено, вибудовування процесів взаємодії між командами та запровадження маркетингових стратегій
Юлія Гордієнко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: