fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Фактчек для роботи і життя: як відрізнити правду від брехні

Особистісний розвиток
  • Дата: 20/05/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Фактчек для роботи і життя: як відрізнити правду від брехні. Дата: 20 травня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Критичне мислення – одна з топ-10 soft skills, які Всесвітній економічний форум визначає як найбільш затребувані до 2025 року. На додачу, це і Ваша інформаційна безпека, захист від шахраїв та зброя проти маніпуляцій у дискусіях. Розвивати критичне мислення можна за допомогою фактчекінгу – перевірки інформації, яку Ви щодня споживаєте. І робити це набагато легше, ніж Вам здається. EBA Management Development Centre спільно з VoxCheck запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Фактчек для роботи і життя: як відрізнити правду від брехні. Спікери: Світлана Сліпченко, Аналітикиня фактчекінгового проекту VoxCheck. Анастасія Іванцова, Аналітикиня фактчекінгового проекту VoxCheck. Основний партнер: VoxCheck Партнер заходу: STEFES Цільова аудиторія: Middle management (PR менеджери, HR менеджери, керівники відділів). Питання для обговорення: Дезінформація і реклама: спільні та відмінні методи. Типові логічні хиби: як спіймати співрозмовника та не допустити їх самому. Відрізнити правду від брехні — простий алгоритм. Case study: викриваємо маніпуляції за допомогою інструментів фактчеку. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Світлана Сліпченко. Аналітикиня фактчекінгового проекту VoxCheck.. Анастасія Іванцова. Аналітикиня фактчекінгового проекту VoxCheck.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Критичне мислення – одна з топ-10 soft skills, які Всесвітній економічний форум визначає як найбільш затребувані до 2025 року. На додачу, це і Ваша інформаційна безпека, захист від шахраїв та зброя проти маніпуляцій у дискусіях. Розвивати критичне мислення можна за допомогою фактчекінгу – перевірки інформації, яку Ви щодня споживаєте. І робити це набагато легше, ніж Вам здається.

EBA Management Development Centre спільно з VoxCheck запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Фактчек для роботи і життя: як відрізнити правду від брехні.

Спікери:

  • Світлана Сліпченко, Аналітикиня фактчекінгового проекту VoxCheck.
  • Анастасія Іванцова, Аналітикиня фактчекінгового проекту VoxCheck.

Основний партнер: VoxCheck

Партнер заходу: STEFES

Цільова аудиторія: Middle management (PR менеджери, HR менеджери, керівники відділів).

Питання для обговорення:

  • Дезінформація і реклама: спільні та відмінні методи.
  • Типові логічні хиби: як спіймати співрозмовника та не допустити їх самому.
  • Відрізнити правду від брехні — простий алгоритм.
  • Case study: викриваємо маніпуляції за допомогою інструментів фактчеку.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Світлана Сліпченко
Аналітикиня фактчекінгового проекту VoxCheck.
Анастасія Іванцова
Аналітикиня фактчекінгового проекту VoxCheck.
Світлана Сліпченко
Анастасія Іванцова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: