fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Data Driven підхід у рекрутинг управлінні

HR та підбір персоналу
  • Дата: 15/02/2022 (ВТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Data Driven підхід у рекрутинг управлінні. Дата: 15 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. В умовах зростаючих очікувань бізнесу від функцій та можливостей рекрутингу, джерела підвищення ефективності потребуть подальшого розвитку. Щороку компаніями впроваджуються десятки операційних ініціатив щодо підвищення продуктивності процесу найму. Один з підходів, що має великий потенціал зростання багатьох бізнес функцій, є data driven управління. EBA Management Development Centre спільно з Олександром Шевченко запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Data Driven підхід у рекрутинг управлінні. Спікер: Олександр Шевченко, COO в компанії Devox Software, Product Manager в Hurma System, близько 10-ти років досвіду в HR, Ex HRD/Head of Recruitment в Samsung Experience Store, Liga Group, автор 4 навчальних курсів з HR аналітики. Цільова аудиторія: Senior/lead рекрутери, керівники відділу рекрутингу, HRD. Питання для обговорення: Які дані необхідно збирати для ефективного найму. Їхні способи застосування. Операційні індикатори процесу рекрутингу – їхні види, рівні. Особливості розрахунку окремих рекрутинг-метрик. Тижневий/місячний/квартальний горизонти відстеження показників. Застосування аналітики великих масивів даних. Дані про рекрутинг-команду: що відстежувати персонально? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Шевченко. COO в компанії Devox Software, Product Manager в Hurma System, близько 10-ти років досвіду в HR, Ex HRD/Head of Recruitment в Samsung Experience Store, Liga Group, автор 4 навчальних курсів з HR аналітики.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0444960601.

В умовах зростаючих очікувань бізнесу від функцій та можливостей рекрутингу, джерела підвищення ефективності потребуть подальшого розвитку. Щороку компаніями впроваджуються десятки операційних ініціатив щодо підвищення продуктивності процесу найму. Один з підходів, що має великий потенціал зростання багатьох бізнес функцій, є data driven управління.

EBA Management Development Centre спільно з Олександром Шевченко запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Data Driven підхід у рекрутинг управлінні.

Спікер: Олександр Шевченко, COO в компанії Devox Software, Product Manager в Hurma System, близько 10-ти років досвіду в HR, Ex HRD/Head of Recruitment в Samsung Experience Store, Liga Group, автор 4 навчальних курсів з HR аналітики.

Цільова аудиторія: Senior/lead рекрутери, керівники відділу рекрутингу, HRD.

Питання для обговорення:

  • Які дані необхідно збирати для ефективного найму. Їхні способи застосування.
  • Операційні індикатори процесу рекрутингу – їхні види, рівні.
  • Особливості розрахунку окремих рекрутинг-метрик.
  • Тижневий/місячний/квартальний горизонти відстеження показників.
  • Застосування аналітики великих масивів даних.
  • Дані про рекрутинг-команду: що відстежувати персонально?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Шевченко
COO в компанії Devox Software, Product Manager в Hurma System, близько 10-ти років досвіду в HR, Ex HRD/Head of Recruitment в Samsung Experience Store, Liga Group, автор 4 навчальних курсів з HR аналітики.
Олександр Шевченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
0444960601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: