fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Аргументовано і по суті

 • Дата: 04/04/2024 (ЧТ)
 • Мова: Українська
 • Час: 15:00 - 16:30
 • ВнесокБезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Аргументовано і по суті. Дата: 04 квітня2024. Час: 15:00 16:30. Мова: Українська. Внесок Безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Олександром Якименком запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Аргументовано і по суті.  Спікер: Олександр Якименко, засновник школи, тренер впевненості та переконливості, психолог та військовий психолог (КНУ ім. Т. Шевченка). Пройшов шлях від менеджера з продажів до керівника навчання у великих українських компаніях.   Питання для обговорення:  Блок «Аргументація» Підготовка і підбір аргументів, техніка «3х3».  Посилення аргументація – логічне, логіко-емоційне і рандомне.   Тактичні прийоми – довірлива комунікація, випередження заперечень.   Блок «Контраргументація»   Філософія аргументів – завжди є щось важливіше.   Як розбити будь-яку аргументацію – логічні та емоційні прийоми контраргументації.   Головні правила аргументації.   Резюмування виступу.  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Якименко. Засновник школи, тренер впевненості та переконливості, психолог та військовий психолог (КНУ ім. Т. Шевченка). Пройшов шлях від менеджера з продажів до керівника навчання у великих українських компаніях, 15 років тренерського досвіду та 12 років управлінського досвіду. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

EBA Management Development Centre спільно з Олександром Якименком запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Аргументовано і по суті. 

Спікер: Олександр Якименко, засновник школи, тренер впевненості та переконливості, психолог та військовий психолог (КНУ ім. Т. Шевченка). Пройшов шлях від менеджера з продажів до керівника навчання у великих українських компаніях.  

Питаннядляобговорення: 

Блок «Аргументація»

 • Підготовка і підбір аргументів, техніка «3х3». 
 • Посилення аргументація – логічне, логіко-емоційне і рандомне.  
 • Тактичні прийоми – довірлива комунікація, випередження заперечень.  

Блок «Контраргументація»  

 • Філософія аргументів – завжди є щось важливіше.  
 • Як розбити будь-яку аргументацію – логічні та емоційні прийоми контраргументації.  
 • Головні правила аргументації.  
 • Резюмування виступу. 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Якименко
Засновник школи, тренер впевненості та переконливості, психолог та військовий психолог (КНУ ім. Т. Шевченка). Пройшов шлях від менеджера з продажів до керівника навчання у великих українських компаніях, 15 років тренерського досвіду та 12 років управлінського досвіду
Олександр Якименко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: