fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Agile: Як бути по-справжньому гнучкими у часи турбулентності

 • Дата: 23/06/2020
 • Мова: англійська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Agile: Як бути по-справжньому гнучкими у часи турбулентності. Дата: 23 червня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Бути гнучким означає вміти швидко змінювати напрям, що є невід’ємною та необхідною якістю, якою потрібно володіти з теперішньою ситуацією на ринку. Пошук способу не тільки ефективно працювати, але й мати задоволену команду, яка може швидко реагувати на потреби ринку - одна із запорук успіху. З цим завданням можна чудово впоратись за допомогою Agile. EBA Management Development Centre спільно з Олегом Нестеровим там Мариною Тіщенко запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Agile: Як бути по-справжньому гнучкими у часи турбулентності. Дана лекція запланована на 23 червня о 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступне зареєстрованим учасникам за день до події. Спікери: Олег Нестеров, CEO та засновник компанії MindK, співзасновник Bridge, Inc, досвід роботи в IT більш ніж 14 років. Марина Тіщенко, проектний менеджер та Scrum Master в компанії MindK, досвід роботи в IT – 5 років, працювала на довготривалих web/software проектах (SaaS платформ, CRM-like систем, custom web-applications і start-ups) з великими командами розробників. Модератор: Олександр Радченко, CEO Radenia, Switzerland. Головний партнер: MindK. Партнер: Stefes. Цільова аудиторія: власники та керівники бізнесів, які прагнуть зрозуміти як можна адаптуватися до постійно мінливого середовища, проектні менеджери, керівники департаментів, працівники IT-відділів та IT-компаній. Питання для обговорення: Agile принципи, ролі та процеси. Business Agility. Переваги та складнощі при адаптації Agile. Статистика компаній, які вже використовують Agile. Практичні поради щодо імплементації Agile Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олег Нестеров. CEO та засновник компанії MindK, співзасновник Bridge, Inc, досвід роботи в IT більш ніж 14 років. Марина Тіщенко. проектний менеджер та Scrum Master в компанії MindK, досвід роботи в IT – 5 років, працювала на довготривалих web/software проектах (SaaS платформ, CRM-like систем, custom web-applications і start-ups) з великими командами розробників.. Олександр Радченко. CEO Radenia, Switzerland. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Бути гнучким означає вміти швидко змінювати напрям, що є невід’ємною та необхідною якістю, якою потрібно володіти з теперішньою ситуацією на ринку. Пошук способу не тільки ефективно працювати, але й мати задоволену команду, яка може швидко реагувати на потреби ринку – одна із запорук успіху. З цим завданням можна чудово впоратись за допомогою Agile.

EBA Management Development Centre спільно з Олегом Нестеровим там Мариною Тіщенко запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Agile: Як бути по-справжньому гнучкими у часи турбулентності.

Дана лекція запланована на 23 червня о 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступне зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

 • Олег Нестеров, CEO та засновник компанії MindK, співзасновник Bridge, Inc, досвід роботи в IT більш ніж 14 років.
 • Марина Тіщенко, проектний менеджер та Scrum Master в компанії MindK, досвід роботи в IT – 5 років, працювала на довготривалих web/software проектах (SaaS платформ, CRM-like систем, custom web-applications і start-ups) з великими командами розробників.

Модератор: Олександр Радченко, CEO Radenia, Switzerland.

Головний партнер: MindK.

Партнер: Stefes.

Цільова аудиторія: власники та керівники бізнесів, які прагнуть зрозуміти як можна адаптуватися до постійно мінливого середовища, проектні менеджери, керівники департаментів, працівники IT-відділів та IT-компаній.

Питання для обговорення:

 • Agile принципи, ролі та процеси.
 • Business Agility.
 • Переваги та складнощі при адаптації Agile.
 • Статистика компаній, які вже використовують Agile.
 • Практичні поради щодо імплементації Agile

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Олег Нестеров
CEO та засновник компанії MindK, співзасновник Bridge, Inc, досвід роботи в IT більш ніж 14 років
Марина Тіщенко
проектний менеджер та Scrum Master в компанії MindK, досвід роботи в IT – 5 років, працювала на довготривалих web/software проектах (SaaS платформ, CRM-like систем, custom web-applications і start-ups) з великими командами розробників.
Олександр Радченко
CEO Radenia, Switzerland
Олег Нестеров
Марина Тіщенко
Олександр Радченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: