fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: 2021…

  • Дата: 19/11/2020
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: 2021…. Дата: 19 листопада2020. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Що далі? Цим питанням задається багато людей. Масове безробіття, крах соціальних інститутів, міліардні афери та банкротства, теракти, війни, колапс економіки - наскільки реальні ці загрози? Що це, тимчасові незручності або кінець цивілізації? А можливо не все вже й не так погано, адже ніколи до цього в історії людства не існувало так багато можливостей. Що нас чекає в 2021-ому, як до цього підготуватися - про це та багато іншого в онлайн-лекції Ігоря Новікова. EBA Management Development Centre спільно з SingularityU Kyiv Chapter запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: 2021... Дана лекція запланована на 19 листопада об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Ігор Новіков, Радник Президента України 2019-2020 р., голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine. Основні партнери: SingularityU Kyiv Chapter, Unlimit Ukraine.. Партнер заходу: STEFES. Цільова аудиторія: усі, кого цікавлять тренди майбутнього. Питання для обговорення: Що нас чекає у 2021-му році? Як підготуватись до майбутнього? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ігор Новіков. Радник Президента України 2019-2020 р., голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Що далі? Цим питанням задається багато людей. Масове безробіття, крах соціальних інститутів, міліардні афери та банкротства, теракти, війни, колапс економіки – наскільки реальні ці загрози? Що це, тимчасові незручності або кінець цивілізації? А можливо не все вже й не так погано, адже ніколи до цього в історії людства не існувало так багато можливостей. Що нас чекає в 2021-ому, як до цього підготуватися – про це та багато іншого в онлайн-лекції Ігоря Новікова.

EBA Management Development Centre спільно з SingularityU Kyiv Chapter запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: 2021…

Дана лекція запланована на 19 листопада об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Ігор Новіков, Радник Президента України 2019-2020 р., голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine.

Основні партнери: SingularityU Kyiv Chapter, Unlimit Ukraine..

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: усі, кого цікавлять тренди майбутнього.

Питання для обговорення:

  • Що нас чекає у 2021-му році?
  • Як підготуватись до майбутнього?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ігор Новіков
Радник Президента України 2019-2020 р., голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine
Ігор Новіков

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: