fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч «Штучний інтелект в юриспруденції»

  • Дата: 25/04/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Microsoft teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч «Штучний інтелект в юриспруденції». Дата: 25 квітня2024. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська. Місце проведення: Microsoft teams. Шановні члени Асоціації!   Долучайтеся до онлайн-зустрічі Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації в рамках проєкту “AI in Business” на тему: «Штучний інтелект в юриспруденції». В ході заходу ви дізнаєтесь про найсучасніші технологічні та правові інновації, які змінюють обличчя правової сфери.  Коли? у четвер, 25 березня 2024 року об 12:00   Де? у Microsoft Teams.   Питання для обговорення:   Наскільки штучний інтелект допоміжний при роботі юриста підприємства? Застосування штучного інтелекту судовим юристом. Штучний інтелект на службі суду – стан та перспективи застосування з огляду на європейські практики. Посилання на висновки штучного інтелекту в дискусіях як неповага до опонента – неповага до суду при використанні в процесуальних документах. Спікер: Сергій Клюца, Партнер Crowe Mikhailenko, керівник команди адвокатів, адвокат із 20 річним досвідом у галузі права, спеціаліст з судових спорів та правових досліджень.   Попередня реєстрація обовʼязкова. Чекаємо на ваші заявки   Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації!  

Долучайтеся до онлайн-зустрічі Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації в рамках проєкту “AI in Business” на тему: «Штучний інтелект в юриспруденції». В ході заходу ви дізнаєтесь про найсучасніші технологічні та правові інновації, які змінюють обличчя правової сфери. 

Коли? у четвер, 25 березня 2024 року об 12:00  

Де? у Microsoft Teams.  

Питання для обговорення:  

  1. Наскільки штучний інтелект допоміжний при роботі юриста підприємства?
  2. Застосування штучного інтелекту судовим юристом.
  3. Штучний інтелект на службі суду – стан та перспективи застосування з огляду на європейські практики.
  4. Посилання на висновки штучного інтелекту в дискусіях як неповага до опонента – неповага до суду при використанні в процесуальних документах.

Спікер: Сергій Клюца, Партнер Crowe Mikhailenko, керівник команди адвокатів, адвокат із 20 річним досвідом у галузі права, спеціаліст з судових спорів та правових досліджень.  

Попередня реєстрація обовʼязкова. Чекаємо на ваші заявки 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: