fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації

  • Дата: 27/01/2022 (ЧТ)
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації. Дата: 27 січня2022. Час: 16:00 17:30. Місце проведення: Zoom. Запрошуємо Вас на онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації, яка відбудеться 27 січня о 16:00 (посилання на зустріч буде надіслано окремо, після реєстрації). Порядок денний: 1. Чи планується звільнення субєктів господарювання від штрафів за неумисне порушення законодавства про РРО внаслідок масового збою системи Checkbox? Питання стосується тих компаній, які повністю відмовилися від апартних РРО на користь ПРРО. Чи планує податкова надавати публічну позицію збою Сheckbox?   2. ФОП припинив свою діяльність, однак його контрагент (резидент) не встиг до моменту припинення ФОП перерахувати йому гроші за договором постачання. Чи можна виплачувати на рахунок фізичної особи не виплачені гроші за договором?   3. За контрактом від нерезидента одержали бракований товар. Контрагент-нерезидент хоче передбачити компенсацію за такий бракований товар. Чи потрібно сплачувати податки за таку компенсацію і в якому розмірі?   4. Роботодавець платить за працівника за договором добровільного мед. страхування. Чи звільняється роботодавець від сплати ПДФО із заробітної плати працівника на суму, оплачену як медичне страхування (не більше 30% від заробітної плати)? 5. Подання річної податкової звітності нерезидентами. Як рахувати прибуток? Чи є сума фінансування представництва доходом чи витратами? 6. Інше.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380672181533.

Запрошуємо Вас на онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації, яка відбудеться 27 січня о 16:00 (посилання на зустріч буде надіслано окремо, після реєстрації).

Порядок денний:
1. Чи планується звільнення суб’єктів господарювання від штрафів за неумисне порушення законодавства про РРО внаслідок масового збою системи Checkbox? Питання стосується тих компаній, які повністю відмовилися від апартних РРО на користь ПРРО. Чи планує податкова надавати публічну позицію збою Сheckbox?
 
2. ФОП припинив свою діяльність, однак його контрагент (резидент) не встиг до моменту припинення ФОП перерахувати йому гроші за договором постачання. Чи можна виплачувати на рахунок фізичної особи не виплачені гроші за договором?
 
3. За контрактом від нерезидента одержали бракований товар. Контрагент-нерезидент хоче передбачити компенсацію за такий бракований товар. Чи потрібно сплачувати податки за таку компенсацію і в якому розмірі?
 
4. Роботодавець платить за працівника за договором добровільного мед. страхування. Чи звільняється роботодавець від сплати ПДФО із заробітної плати працівника на суму, оплачену як медичне страхування (не більше 30% від заробітної плати)?

5. Подання річної податкової звітності нерезидентами. Як рахувати прибуток? Чи є сума фінансування представництва доходом чи витратами?

6. Інше.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380672181533
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: