fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-Програма розвитку: Основи коучингу для сучасних лідерів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-Програма розвитку: Основи коучингу для сучасних лідерів. Дата: 23 листопада2021. Час: 15:00 18:00. Мова: українська/російська. Місце проведення: online (via zoom.us). Сучасний лідер потребує вивчення та практику коучингових компетенцій з метою формування та розвитку навичок побудови довірливих, зрілих та партнерських стосунків у команді, а також для сталого і довгострокового розвитку бізнесу. EBA Management Development Centre разом з Лілією Луць та Ольгою Шевчук запускає нову Програма розвитку:  Основи коучингу для сучасних лідерів. Під час програми учасники: Отримають необхідну теоретичну  та практичну інформацію про коучингові компетенції, а також методи їх розвитку та застосування у бізнес середовищі На практиці відпрацюють перевірені інструменти та кейси Отримають уявлення про свої сильні сторони та складуть план подальшого розвитку навичок.  Формат та методи навчання:  70% курсу займає практична робота. Всі інструменти, які учасники відпрацьовують у вправах, можуть застосовуватися до актуальних завдань бізнесу. Цільова аудиторія: Керівники департаментів, відділів та груп Середній та старший менеджмент компаній Спеціалісти, які бажають розвинути власні лідерські та коучингові якості Модуль 1 – 23 листопада Еволюція мислення лідера Особисті якості та коучинговий стиль взаємодії лідера Модуль 2 – 24 листопада Основи коучингової комунікації Формування коучингової культури в організації Модуль 3 – 25 листопада Лідер як каталізатор змін Компас розвитку особистих компетенцій Спікери. Лілія Луць. Сертифікований коуч PCC ICF, авторка та тренерка програм для підлітків «Моя майбутня професія», НЛП Майстер. Досвід роботи в корпоративному бізнесі понад 17 років, 7 років в управлінні персоналом. Працювала в таких компаніях як Coca-Cola, SC Johnson, Samsung Electronics, Shell, GlobalLogic . Ольга Шевчук. Коуч ICF; Секретар ICF Ukraine; тренер-медіатор; бізнес-медіатор Академії Мюнхенской ТПП; когнітивно-поведінковий консультант. Автор тренінгових програм «Self-коучинг для медіатора», «Коучингові інструменти в роботі медіатора», «Підготовка юридичних радників серед лідерів біженців», «Магія успіху. Науковий підхід», «Конфлікт - Ключ до Розвитку». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail Liliya.Yamborak@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218-27-41.

Про програму

Сучасний лідер потребує вивчення та практику коучингових компетенцій з метою формування та розвитку навичок побудови довірливих, зрілих та партнерських стосунків у команді, а також для сталого і довгострокового розвитку бізнесу.

EBA Management Development Centre разом з Лілією Луць та Ольгою Шевчук запускає нову Програма розвитку:  Основи коучингу для сучасних лідерів.

Під час програми учасники:

 • Отримають необхідну теоретичну  та практичну інформацію про коучингові компетенції, а також методи їх розвитку та застосування у бізнес середовищі
 • На практиці відпрацюють перевірені інструменти та кейси
 • Отримають уявлення про свої сильні сторони та складуть план подальшого розвитку навичок.

 Формат та методи навчання: 

70% курсу займає практична робота.

Всі інструменти, які учасники відпрацьовують у вправах, можуть застосовуватися до актуальних завдань бізнесу.

Цільова аудиторія:

 • Керівники департаментів, відділів та груп
 • Середній та старший менеджмент компаній
 • Спеціалісти, які бажають розвинути власні лідерські та коучингові якості

Модуль 1 – 23 листопада

 1. Еволюція мислення лідера
 2. Особисті якості та коучинговий стиль взаємодії лідера

Модуль 2 – 24 листопада

 1. Основи коучингової комунікації
 2. Формування коучингової культури в організації

Модуль 3 – 25 листопада

 1. Лідер як каталізатор змін
 2. Компас розвитку особистих компетенцій

Тренери

1 / 2
Лілія Луць
Сертифікований коуч PCC ICF, авторка та тренерка програм для підлітків «Моя майбутня професія», НЛП Майстер. Досвід роботи в корпоративному бізнесі понад 17 років, 7 років в управлінні персоналом. Працювала в таких компаніях як Coca-Cola, SC Johnson, Samsung Electronics, Shell, GlobalLogic 
Ольга Шевчук
Коуч ICF; Секретар ICF Ukraine; тренер-медіатор; бізнес-медіатор Академії Мюнхенской ТПП; когнітивно-поведінковий консультант. Автор тренінгових програм «Self-коучинг для медіатора», «Коучингові інструменти в роботі медіатора», «Підготовка юридичних радників серед лідерів біженців», «Магія успіху. Науковий підхід», «Конфлікт - Ключ до Розвитку»
Лілія Луць
Ольга Шевчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218-27-41
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Вкажіть, будь ласка, мобільний номер телефону.
Програму буде оплачувати
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Програму буде оплачувати
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Програму буде оплачувати
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: