fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-лекція Business Running Club: Все, що потрібно знати про біг з медичної точки зору

  • Дата: 13/09/2021 (ПН)
  • Мова: українська / російська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-лекція Business Running Club: Все, що потрібно знати про біг з медичної точки зору. Дата: 13 вересня2021. Час: 11:00 12:00. Мова: українська / російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Європейська Бізнес Асоціація разом з Creative States запрошуємо вас приєднатися до ще однієї цікавої та актуальної дискусії в межах проєкту Business Running Club – «Все, що потрібно знати про біг з медичної точки зору». Від розминки нашого опорно-рухового апарату та основних правил бігу до запобігання серйозним ускладненням та надання першої допомоги у разі травм ... Це лише вершина айсберга того, що ми збираємось обговорити з нашим наступним доповідачем-експертом з галузі медицини. Спікер: Василь Ременчиц, дитячий хірург, лікар компанії «BritMark». Особистий результат напівмарафону – 2:11. Питання для обговорення: Особливості системи анатомії опорно -рухового апарату в різних вікових групах Правильна підготовка до бігу на різні дистанції Правила надання першої допомоги при різних травмах та основний алгоритм дій Цільова аудиторія: будь-хто, хто прагне покращити свій стан здоров’я та відкрити нові корисні звички. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Щоб зареєструватися на наша наступну онлайн-лекцію «Здоровий раціон в стилі URBAN», котра відбудеться 20 вересня, клікайте на посилання. Головний партнер Партнер події Спікери. Василь Ременчиц. Дитячий хірург, лікар компанії «BritMark». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бабич. E-mail [email protected] Контактний телефон. (044) 496-06-01.

Європейська Бізнес Асоціація разом з Creative States запрошуємо вас приєднатися до ще однієї цікавої та актуальної дискусії в межах проєкту Business Running Club – «Все, що потрібно знати про біг з медичної точки зору».

Від розминки нашого опорно-рухового апарату та основних правил бігу до запобігання серйозним ускладненням та надання першої допомоги у разі травм … Це лише вершина айсберга того, що ми збираємось обговорити з нашим наступним доповідачем-експертом з галузі медицини.

Спікер: Василь Ременчиц, дитячий хірург, лікар компанії «BritMark». Особистий результат напівмарафону – 2:11′.

Питання для обговорення:

  • Особливості системи анатомії опорно -рухового апарату в різних вікових групах
  • Правильна підготовка до бігу на різні дистанції
  • Правила надання першої допомоги при різних травмах та основний алгоритм дій

Цільова аудиторія: будь-хто, хто прагне покращити свій стан здоров’я та відкрити нові корисні звички.

Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Щоб зареєструватися на наша наступну онлайн-лекцію «Здоровий раціон в стилі URBAN», котра відбудеться 20 вересня, клікайте на посилання.

Головний партнер

Партнер події

Спікери

1 / 1
Василь Ременчиц
Дитячий хірург, лікар компанії «BritMark»
Василь Ременчиц

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бабич

Зв'язатись
(044) 496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: