fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-лекція Business Running Club: Біг як звичка

  • Дата: 06/09/2021 (ПН)
  • Мова: українська / російська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-лекція Business Running Club: Біг як звичка. Дата: 06 вересня2021. Час: 11:00 12:00. Мова: українська / російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Європейська Бізнес Асоціація разом з Creative States раді запросити вас долучитися до першої онлайн-лекції в рамках проєкту Business Running Club – «Біг як звичка». Якщо ви давно думали, з якого ж понеділка почати бігати, то Олена допоможе полюбити та правильно стартувати з новим захопленням. Частіше за все, причиною «поразки» у формуванні нової звички є помилка на старті. Це як застібнути перший ґудзик невірно, і далі, навіть якщо всі інші ґудзики будуть в належному стані, загальна ситуація буде виглядати не дуже. Знання простих алгоритмів формування звичок збереже час, сили та нерви. Спікер: Олена Бурдейна, тренер звичок, НЛП-майстер, викладач курсу «Health-Self-management» на програмі МВА КРОК, фінішер 10 марафонів, співзасновник бігового клубу. Питання для обговорення: Як мотивувати себе тренуватися та використовувати дисципліну для цих цілей Що робити, якщо відчуваєте опір Фактори, які впливають на звичку бігати та основні аспекти формування звички Що є фундаментом формування звички З чого почати та до яких пост-ефектів бігу треба бути готовим З нетерпінням чекаємо на нашу зустріч, яка, до речі, відбудеться в понеділок. Тому не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже цього понеділка. Перші правильні кроки значно збільшують наші шанси досягти успіху. Цільова аудиторія: будь-хто, хто прагне покращити свій стан здоров’я та відкрити нові корисні звички. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Щоб зареєструватися на наша наступну онлайн-лекцію «Все, що потрібно знати про біг з медичної точки зору», котра відбудеться 13 вересня, клікайте на посилання.   Головний партнер Спікери. Олена Бурдейна. Тренер звичок, НЛП-майстер, викладач курсу «Health-Self-management» на програмі МВА КРОК, фінішер 10 марафонів, співзасновниця бігового клубу. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бабич. E-mail [email protected] Контактний телефон. (044) 496-06-01.

Європейська Бізнес Асоціація разом з Creative States раді запросити вас долучитися до першої онлайн-лекції в рамках проєкту Business Running Club«Біг як звичка».

Якщо ви давно думали, з якого ж понеділка почати бігати, то Олена допоможе полюбити та правильно стартувати з новим захопленням.

Частіше за все, причиною «поразки» у формуванні нової звички є помилка на старті. Це як застібнути перший ґудзик невірно, і далі, навіть якщо всі інші ґудзики будуть в належному стані, загальна ситуація буде виглядати не дуже. Знання простих алгоритмів формування звичок збереже час, сили та нерви.

Спікер: Олена Бурдейна, тренер звичок, НЛП-майстер, викладач курсу «Health-Self-management» на програмі МВА КРОК, фінішер 10 марафонів, співзасновник бігового клубу.

Питання для обговорення:

  • Як мотивувати себе тренуватися та використовувати дисципліну для цих цілей
  • Що робити, якщо відчуваєте опір
  • Фактори, які впливають на звичку бігати та основні аспекти формування звички
  • Що є фундаментом формування звички
  • З чого почати та до яких пост-ефектів бігу треба бути готовим

З нетерпінням чекаємо на нашу зустріч, яка, до речі, відбудеться в понеділок. Тому не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже цього понеділка. Перші правильні кроки значно збільшують наші шанси досягти успіху.

Цільова аудиторія: будь-хто, хто прагне покращити свій стан здоров’я та відкрити нові корисні звички.

Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Щоб зареєструватися на наша наступну онлайн-лекцію «Все, що потрібно знати про біг з медичної точки зору», котра відбудеться 13 вересня, клікайте на посилання.  

Головний партнер

Спікери

1 / 1
Олена Бурдейна
Тренер звичок, НЛП-майстер, викладач курсу «Health-Self-management» на програмі МВА КРОК, фінішер 10 марафонів, співзасновниця бігового клубу
Олена Бурдейна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бабич

Зв'язатись
(044) 496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: