fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Навчальний курс: Основи міжнародної торгівлі 3.0

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Навчальний курс: Основи міжнародної торгівлі 3.0. Дата: 25 серпня2022. Час: 11:00 15:00. Мова: українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. Мінливе політичне та економічне середовище має безпосередній вплив на торговельні процеси. На прикладі України бачимо, як стрімко можуть змінюватися умови для експорту та імпорту в залежності від безлічі факторів – від внутрішніх регулювань воєнного стану до зовнішніх обмежень, чи, навпаки, преференцій. Зміни відбуваються регулярно і без напрацьованих знань та навичок зорієнтуватися може бути досить складно. Тому Митний комітет Європейської Бізнес Асоціації продовжує курс «Основи міжнародної торгівлі», який допоможе вам краще зрозуміти практичну складову процесів та розібратися в нових реаліях міжнародної торгівлі. Курс триває два дні : 25 серпня (з 11:00 до 14:00) та 26 серпня (з 11:00 до 15:00). По завершенні курсу всі компанії-учасники тренінгу отримають індивідуальні консультації від наших спеціалістів, а також Сертифікат про проходження навчання. Курс буде корисним для менеджменту компаній, в тому числі: ін-хаус юристів керівників відділів ЗЕД Модуль 1: Зовнішньоекономічна діяльність (25 серпня) Вільна торгівля з Україною (угоди про вільну торгівлю) та преференції. Преференції, надані українським товарам під час війни. Походження товарів, конвенція Пан-Євро-Мед та її альтернативна редакція Митні режими та ролі компаній у міжнародному ланцюгу постачання Актуальні тренди у міжнародній Україні – до чого готуватись? Модуль 2: Митна вартість та класифікація товарів, актуальна судова практика (25 серпня) Як правильно визначити митну вартість і коли її можуть коригувати? Проблеми класифікації товарів Практика у судових спорах щодо митної вартості, класифікації товарів, митних правопорушень Модуль 3: Практична складова митних процедур (26 серпня) Вимоги до комерційних та товаротранспортних документів Види та особливості митних декларацій Сервіси митниці, доступні на веб-порталі Єдине вікно для міжнародної торгівлі Захист прав інтелектуальної власності при ввезенні товарів Митне оформлення: на що варто звернути увагу? Модуль 4: Захисні заходи у міжнародній торгівлі (26 серпня) Що таке антидемпінгове розслідування? Що таке спеціальне розслідування? Як ініціювати антидемпінгове чи спеціальне розслідування чи стати його заінтересованою стороною? Модуль 5: АЕО та спільний транзит (26 серпня) Навіщо компанії отримувати статус АЕО і що це? Як отримати статус АЕО? Окремі митні спрощення Що дає компанії застосування режиму спільного транзиту? Що таке спеціальні транзитні спрощення?  Спікери: Олег Кириєвський, керуючий партнер First Chair Legal, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації Олександр Лазарєв, генеральний директор LAMARIN,  співголова Митного комітету Європейської Бізнес АсоціаціїВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Про програму

Мінливе політичне та економічне середовище має безпосередній вплив на торговельні процеси. На прикладі України бачимо, як стрімко можуть змінюватися умови для експорту та імпорту в залежності від безлічі факторів – від внутрішніх регулювань воєнного стану до зовнішніх обмежень, чи, навпаки, преференцій.

Зміни відбуваються регулярно і без напрацьованих знань та навичок зорієнтуватися може бути досить складно. Тому Митний комітет Європейської Бізнес Асоціації продовжує курс «Основи міжнародної торгівлі», який допоможе вам краще зрозуміти практичну складову процесів та розібратися в нових реаліях міжнародної торгівлі.

Курс триває два дні : 25 серпня (з 11:00 до 14:00) та 26 серпня (з 11:00 до 15:00).

По завершенні курсу всі компанії-учасники тренінгу отримають індивідуальні консультації від наших спеціалістів, а також Сертифікат про проходження навчання.

Курс буде корисним для менеджменту компаній, в тому числі:

 • ін-хаус юристів
 • керівників відділів ЗЕД

Модуль 1: Зовнішньоекономічна діяльність (25 серпня)

 • Вільна торгівля з Україною (угоди про вільну торгівлю) та преференції. Преференції, надані українським товарам під час війни.
 • Походження товарів, конвенція Пан-Євро-Мед та її альтернативна редакція
 • Митні режими та ролі компаній у міжнародному ланцюгу постачання
 • Актуальні тренди у міжнародній Україні – до чого готуватись?

Модуль 2: Митна вартість та класифікація товарів, актуальна судова практика (25 серпня)

 • Як правильно визначити митну вартість і коли її можуть коригувати?
 • Проблеми класифікації товарів
 • Практика у судових спорах щодо митної вартості, класифікації товарів, митних правопорушень

Модуль 3: Практична складова митних процедур (26 серпня)

 • Вимоги до комерційних та товаротранспортних документів
 • Види та особливості митних декларацій
 • Сервіси митниці, доступні на веб-порталі Єдине вікно для міжнародної торгівлі
 • Захист прав інтелектуальної власності при ввезенні товарів
 • Митне оформлення: на що варто звернути увагу?

Модуль 4: Захисні заходи у міжнародній торгівлі (26 серпня)

 • Що таке антидемпінгове розслідування?
 • Що таке спеціальне розслідування?
 • Як ініціювати антидемпінгове чи спеціальне розслідування чи стати його заінтересованою стороною?

Модуль 5: АЕО та спільний транзит (26 серпня)

 • Навіщо компанії отримувати статус АЕО і що це?
 • Як отримати статус АЕО?
 • Окремі митні спрощення
 • Що дає компанії застосування режиму спільного транзиту?
 • Що таке спеціальні транзитні спрощення?

 Спікери:

Олег Кириєвський, керуючий партнер First Chair Legal, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації

Олександр Лазарєв, генеральний директор LAMARIN,  співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: