fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Навчальний курс: Основи міжнародної торгівлі 2.0 (частина 1)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Навчальний курс: Основи міжнародної торгівлі 2.0 (частина 1). Дата: 23 вересня2021. Час: 14:00 19:00. Місце проведення: Київ. Зовнішньоекономічна діяльність потребує чималого набору практичних знань та досвіду, для здобуття яких потрібен час або ж залучення профільних спеціалістів.   Реалії глобалізованого світу часто вимагають досвіду пов’язаного із міжнародною торгівлею навіть у професіоналів із інших сфер. При цьому, сама сфера міжнародної торгівлі динамічно змінюється. Чого варті тільки глобальні зміни пов’язані із Brexit, впровадженням альтернативних правил походження товарів у Європі, новими угодами про вільну торгівлю, приєднанням України до системи спільного транзиту та впровадження статусу АЕО. EBA Customs Committee акумулював ще більше актуальних питань, з якими стикається бізнес при веденні зовнішньоекономічної діяльності та продовжує онлайн-курс Основи міжнародної торгівлі, який допоможе вам зрозуміти практичну складову митних процесів. Як і минулого разу, за результатами курсу, усі компанії-учасники тренінгу отримають індивідуальну пораду від наших спеціалістів. Цільова аудиторія – менеджмент компаній, в тому числі: ін-хаус юристи, керівники відділів ЗЕД Модуль 1: Зовнішньоекономічна діяльність ( 23 вересня) вільна торгівля з Україною (угоди про вільну торгівлю) та преференції, походження товарів, конвенція Пан-Євро-Мед та її альтернативна редакція, митні режими та ролі компаній у міжнародному ланцюгу постачання. актуальні тренди у міжнародній Україні – до чого готуватись? Модуль 2: Митна вартість та класифікація товарів, інтелектуальна власність, актуальна судова практика (23 вересня ) Як правильно визначити митну вартість і коли її можуть коригувати? Проблеми класифікації товарів, Практика у судових спорах щодо митної вартості, класифікації товарів, митних правопорушень. Модуль 3: Практична складова митних процедур (24 вересня) Вимоги до комерційних та товаротранспортних документів. Види та особливості митних декларацій. Сервіси митниці доступні на веб-порталі єдине вікно для міжнародної торгівлі. Захист прав інтелектуальної власності при ввезенні товарів Митне оформлення: на що варто звернути увагу? Модуль 4: Захисні заходи у міжнародній торгівлі (24 вересня) Що таке антидемпінгове розслідування? Що таке спеціальне розслідування? Як ініціювати антидемпінгове чи спеціальне розслідування чи стати його заінтересованою стороною? Модуль 5: АЕО та спільний транзит (24 вересня) Навіщо компанії отримувати статус АЕО і що це? Як отримати статус АЕО? Що дає компанії застосування режиму спільного транзиту? Що таке спеціальні транзитні спрощення? Спікери: Олег Кириєвський, Керуючий партнер “First Chair Legal” Олександр Лазарєв, Генеральний директор компанії “Lamarin” До участі також будуть запрошені гостьові міжнародні експерти. По завершенню курсу видається Сертифікат про проходження навчання.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Зовнішньоекономічна діяльність потребує чималого набору практичних знань та досвіду, для здобуття яких потрібен час або ж залучення профільних спеціалістів.  

Реалії глобалізованого світу часто вимагають досвіду пов’язаного із міжнародною торгівлею навіть у професіоналів із інших сфер.

При цьому, сама сфера міжнародної торгівлі динамічно змінюється.

Чого варті тільки глобальні зміни пов’язані із Brexit, впровадженням альтернативних правил походження товарів у Європі, новими угодами про вільну торгівлю, приєднанням України до системи спільного транзиту та впровадження статусу АЕО.

EBA Customs Committee акумулював ще більше актуальних питань, з якими стикається бізнес при веденні зовнішньоекономічної діяльності та продовжує онлайн-курс Основи міжнародної торгівлі, який допоможе вам зрозуміти практичну складову митних процесів.

Як і минулого разу, за результатами курсу, усі компанії-учасники тренінгу отримають індивідуальну пораду від наших спеціалістів.

Цільова аудиторія – менеджмент компаній, в тому числі:

 • ін-хаус юристи,
 • керівники відділів ЗЕД

Модуль 1: Зовнішньоекономічна діяльність ( 23 вересня)

 • вільна торгівля з Україною (угоди про вільну торгівлю) та преференції,
 • походження товарів, конвенція Пан-Євро-Мед та її альтернативна редакція,
 • митні режими та ролі компаній у міжнародному ланцюгу постачання.
 • актуальні тренди у міжнародній Україні – до чого готуватись?

Модуль 2: Митна вартість та класифікація товарів, інтелектуальна власність, актуальна судова практика (23 вересня )

 • Як правильно визначити митну вартість і коли її можуть коригувати?
 • Проблеми класифікації товарів,
 • Практика у судових спорах щодо митної вартості, класифікації товарів, митних правопорушень.

Модуль 3: Практична складова митних процедур (24 вересня)

 • Вимоги до комерційних та товаротранспортних документів.
 • Види та особливості митних декларацій.
 • Сервіси митниці доступні на веб-порталі єдине вікно для міжнародної торгівлі.
 • Захист прав інтелектуальної власності при ввезенні товарів
 • Митне оформлення: на що варто звернути увагу?

Модуль 4: Захисні заходи у міжнародній торгівлі (24 вересня)

 • Що таке антидемпінгове розслідування?
 • Що таке спеціальне розслідування?
 • Як ініціювати антидемпінгове чи спеціальне розслідування чи стати його заінтересованою стороною?

Модуль 5: АЕО та спільний транзит (24 вересня)

 • Навіщо компанії отримувати статус АЕО і що це?
 • Як отримати статус АЕО?
 • Що дає компанії застосування режиму спільного транзиту?
 • Що таке спеціальні транзитні спрощення?

Спікери:

Олег Кириєвський, Керуючий партнер “First Chair Legal”

Олександр Лазарєв, Генеральний директор компанії “Lamarin”

До участі також будуть запрошені гостьові міжнародні експерти.

По завершенню курсу видається Сертифікат про проходження навчання.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: