fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Конференція «Як очолити зміни: Бізнес-рефлексії сьогодення»

  • Дата: 19/07/2024 (ПТ)
  • Мова: українська
  • Час: 16:00 - 19:00 Kyiv time
  • Початок реєстраціїо 15:00
Місце проведення:

Premier Palace Hotel Kyiv (бул. Т. Шевченка / вул. Є. Чикаленка, 5-7/29, Київ 01004, Україна)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Конференція «Як очолити зміни: Бізнес-рефлексії сьогодення». Дата: 19 липня2024. Час: 16:00 19:00. Мова: українська. Початок реєстрації о 15:00. Місце проведення: Premier Palace Hotel Kyiv (бул. Т. Шевченка / вул. Є. Чикаленка, 5-7/29, Київ 01004, Україна). Реєстрація закрита! Постійні зміни, відсутність стабільності та прогнозованості – одні з найбільших викликів системного бізнесу. Як в реаліях воєнного часу приймати влучні та своєчасні рішення? Як встояти в довгостроковій перспективі? Як планувати? Що таке диверсифікація в сучасному розумінні? І, зрештою, як очолити зміни? Щоб обговорити ці та інші питання ми запрошуємо вас долучитися до бізнес-конференції, де разом з лідерами українського бізнесу ми розберемо реальні кейси та практичні стратегії, які можуть допомогти вашому бізнесу не лише вижити, але й розвиватися в умовах невизначеності. Долучайтеся до нашої зустрічі 19 липня о 15:00, під час якої на вас чекають відверті розмови з колегами-підприємцями, практичні поради та інструменти, нетворкінг з керівниками компаній. Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо двох представників від однієї компанії. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Головний партнер

Реєстрація закрита!

Постійні зміни, відсутність стабільності та прогнозованості – одні з найбільших викликів системного бізнесу. Як в реаліях воєнного часу приймати влучні та своєчасні рішення? Як встояти в довгостроковій перспективі? Як планувати? Що таке диверсифікація в сучасному розумінні? І, зрештою, як очолити зміни?

Щоб обговорити ці та інші питання ми запрошуємо вас долучитися до бізнес-конференції, де разом з лідерами українського бізнесу ми розберемо реальні кейси та практичні стратегії, які можуть допомогти вашому бізнесу не лише вижити, але й розвиватися в умовах невизначеності.

Долучайтеся до нашої зустрічі 19 липня о 15:00, під час якої на вас чекають відверті розмови з колегами-підприємцями, практичні поради та інструменти, нетворкінг з керівниками компаній.

Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо двох представників від однієї компанії. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Головний партнер

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: