fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інсайди для бізнесу із Саміту майбутнього України

  • Дата: 19/04/2024 (ПТ)
  • Мова: англійська без перекладу
  • Час: 10:30 - 13:00 CEST
  • Початок реєстраціїо 10:00
Місце проведення:

Ukrainian Voices RC community center, Rue de la Loi, 89, 1040 Bruxelles

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Інсайди для бізнесу із Саміту майбутнього України. Дата: 19 квітня2024. Час: 10:30 13:00. Мова: англійська без перекладу. Початок реєстрації о 10:00. Місце проведення: Ukrainian Voices RC community center, Rue de la Loi, 89, 1040 Bruxelles. Реєстрація закрита! Venue: Ukrainian Voices RC community center, Rue de la Loi, 89 1040 Bruxelles Саміт майбутнього України 2024 в Брюсселі покликаний зміцнити економічні звязки між країнами Європейського Союзу та Україною та пролити світло на майбутні кроки та зміни в контексті європейської інтеграції України. Зі свого боку, Європейська Бізнес Асоціація, спільно з Global Business for Ukraine, запрошує вас дізнатися більше про результати та висновки Саміту, обговорити наслідки підписання документу Investment Framework напередодні Саміту та дослідити можливості щодо фінансування бізнес-проєктів.  Дискусія «Інсайди для бізнесу із Саміту майбутнього України» відбудеться офлайн 19 квітня, о 10:30 СЕТ у Брюсселі. Захід буде супроводжуватись сесією нетворкінгу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Партнери    Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (97) 979 22 89.

Реєстрація закрита!

Venue: Ukrainian Voices RC community center, Rue de la Loi, 89 1040 Bruxelles

Саміт майбутнього України 2024 в Брюсселі покликаний зміцнити економічні зв’язки між країнами Європейського Союзу та Україною та пролити світло на майбутні кроки та зміни в контексті європейської інтеграції України.

Зі свого боку, Європейська Бізнес Асоціація, спільно з Global Business for Ukraine, запрошує вас дізнатися більше про результати та висновки Саміту, обговорити наслідки підписання документу Investment Framework напередодні Саміту та дослідити можливості щодо фінансування бізнес-проєктів. 

Дискусія «Інсайди для бізнесу із Саміту майбутнього України» відбудеться офлайн 19 квітня, о 10:30 СЕТ у Брюсселі. Захід буде супроводжуватись сесією нетворкінгу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Партнери

   

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380 (97) 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: