fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації «Європейський досвід для впровадження СТВ в Україні»

  • Дата: 12/09/2023 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації «Європейський досвід для впровадження СТВ в Україні». Дата: 12 вересня2023. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Місце проведення: через Zoom. Комітет промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації запрошує на експертне обговорення «Європейський досвід для впровадження СТВ в Україні». Це – перший захід із серії обговорень, які мають на меті розпочати суспільну дискусію про майбутній дизайн ринку торгівлі квотами на викиди вуглецю для України в процесі євроінтеграції. Створення ринку торгівлі квотами є одним із зобов’язань України в рамках Угоди про Асоціацію з ЄС. Разом з тим, посилення вимог до країн-членів і торгових партнерів у частині відповідності соціальним та екологічним стандартам вимагає від України, як кандидата в члени ЄС, рішучих дій у частині виконання кліматичних цілей, запуску механізму ринкового вуглецевого ціноутворення, розробки інструментів фінансування проєктів зі зменшення викидів та запобігання витоку вуглецю. Під час заходу учасники обговорять шляхи запуску СТВ в Україні, нададуть оцінку основним перешкодам та необхідним ресурсам. Експертна дискусія буде проходити в форматі круглого столу, на якому заплановані виступи наступних спікерів: Також на заході будуть презентовані результати дослідження Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації «Концепція побудови системи торгівлі квотами на викиди в Україні. Шлях до сталого розвитку, крок до ЄС». Зустріч відбудеться 12 вересня о 10:00 за київським часом на платформі Zoom. Попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники зможуть прийняти участь у заході. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бойко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (63) 141 03 12.

Комітет промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації запрошує на експертне обговорення «Європейський досвід для впровадження СТВ в Україні».

Це – перший захід із серії обговорень, які мають на меті розпочати суспільну дискусію про майбутній дизайн ринку торгівлі квотами на викиди вуглецю для України в процесі євроінтеграції.

Створення ринку торгівлі квотами є одним із зобов’язань України в рамках Угоди про Асоціацію з ЄС. Разом з тим, посилення вимог до країн-членів і торгових партнерів у частині відповідності соціальним та екологічним стандартам вимагає від України, як кандидата в члени ЄС, рішучих дій у частині виконання кліматичних цілей, запуску механізму ринкового вуглецевого ціноутворення, розробки інструментів фінансування проєктів зі зменшення викидів та запобігання витоку вуглецю.

Під час заходу учасники обговорять шляхи запуску СТВ в Україні, нададуть оцінку основним перешкодам та необхідним ресурсам.

Експертна дискусія буде проходити в форматі круглого столу, на якому заплановані виступи наступних спікерів:

Також на заході будуть презентовані результати дослідження Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації «Концепція побудови системи торгівлі квотами на викиди в Україні. Шлях до сталого розвитку, крок до ЄС».

Зустріч відбудеться 12 вересня о 10:00 за київським часом на платформі Zoom.

Попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники зможуть прийняти участь у заході.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бойко

Зв'язатись
+380 (63) 141 03 12
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: