fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації «Як впроваджувати цифрову трансформацію в державі та бізнесі»

  • Дата: 25/05/2021 (ВТ)
  • Мова: Українська з перекладом
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації «Як впроваджувати цифрову трансформацію в державі та бізнесі». Дата: 25 травня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська з перекладом. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Нова реальність стала вагомим стимулом для компаній переходити від традиційних форматів роботи до більш інноваційних, а для держави – розбудовувати нові форми взаємодії з бізнесом та суспільством  через розвиток електронних сервісів. Тож необхідно розуміти, якими темпами відбуваються цифрові зміни та наскільки ефективно впроваджуються digital-процеси на рівні державних органів та приватних підприємств. Під час заходу Європейська Бізнес Асоціація разом з компаніями Huawei Україна та SAP Ukraine представлять результати нового дослідження «Індекс цифрової трансформації», які дозволять проаналізувати розгортання процесів цифрової трансформації, бар’єри та стимули цифрового розвитку держави та бізнесу. Разом з експертами та лідерами цифрових рішень ми обговоримо результати дослідження з акцентом на таких аспектах, як: Потенціал та перспективи цифрового розвитку України; Темпи розгортання цифрової трансформації в державному та приватному секторах; Бар’єри, що стримують впровадження цифрової трансформації бізнесу та держави; Рівень розвитку цифрової інфраструктури, інклюзії та цифрової грамотності в Україні; Шляхи оптимізації бізнес-процесів та державних послуг за допомогою сучасних технологічних рішень. Ця онлайн зустріч запланована на 25 травня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі на нашій онлайн-дискусії! Партнери дослідження            Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 093 655 39 22.

Нова реальність стала вагомим стимулом для компаній переходити від традиційних форматів роботи до більш інноваційних, а для держави – розбудовувати нові форми взаємодії з бізнесом та суспільством  через розвиток електронних сервісів. Тож необхідно розуміти, якими темпами відбуваються цифрові зміни та наскільки ефективно впроваджуються digital-процеси на рівні державних органів та приватних підприємств.

Під час заходу Європейська Бізнес Асоціація разом з компаніями Huawei Україна та SAP Ukraine представлять результати нового дослідження «Індекс цифрової трансформації», які дозволять проаналізувати розгортання процесів цифрової трансформації, бар’єри та стимули цифрового розвитку держави та бізнесу. Разом з експертами та лідерами цифрових рішень ми обговоримо результати дослідження з акцентом на таких аспектах, як:

  • Потенціал та перспективи цифрового розвитку України;
  • Темпи розгортання цифрової трансформації в державному та приватному секторах;
  • Бар’єри, що стримують впровадження цифрової трансформації бізнесу та держави;
  • Рівень розвитку цифрової інфраструктури, інклюзії та цифрової грамотності в Україні;
  • Шляхи оптимізації бізнес-процесів та державних послуг за допомогою сучасних технологічних рішень.

Ця онлайн зустріч запланована на 25 травня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі на нашій онлайн-дискусії!

Партнери дослідження

         

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+38 093 655 39 22
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: