fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕBA Spring Networking Season

  • Дата: 11/03/2019 (ПН)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel Kyiv, Ярославів Вал, 22

Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЕBA Spring Networking Season. Дата: 11 березня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv, Ярославів Вал, 22. Реєстрація закрита Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас відкриття весняного сезону нетворкінгу з Олександром Зайомою, викладачем ораторської майстерності. Він поділиться порадами, як правильно відповідати на складні та каверзні питання, які стануть у пригоді цього ж вечора під час нетворкінга.  Приходьте, щоб зустрітися з новими колегами та побачити давніх друзів 11 березня в стильному готелі Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). У програмі: Виступ та презентація від Олександра Зайоми Нетворкінг, що модерує Олександр Зайома Вітальні напої та закуски Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації Мати при собі візитки (близько 100) Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Спікери. Олександр Зайома. Викладач ораторської майстерності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас відкриття весняного сезону нетворкінгу з Олександром Зайомою, викладачем ораторської майстерності. Він поділиться порадами, як правильно відповідати на складні та каверзні питання, які стануть у пригоді цього ж вечора під час нетворкінга. 

Приходьте, щоб зустрітися з новими колегами та побачити давніх друзів 11 березня в стильному готелі Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ).

У програмі:

  • Виступ та презентація від Олександра Зайоми
  • Нетворкінг, що модерує Олександр Зайома
  • Вітальні напої та закуски

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації
  • Мати при собі візитки (близько 100)

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Спікери

1 / 1
Олександр Зайома
Викладач ораторської майстерності
Олександр Зайома

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044-496-06-01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: