fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Special Project in Dnipro: Meet the Candidate Andriy Sadovyi

  • Дата: 25/02/2019 (ПН)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 18:15
Місце проведення:

конференц-хол Axelhof Boutique Hotel

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Special Project in Dnipro: Meet the Candidate Andriy Sadovyi. Дата: 25 лютого2019. Час: 17:00 18:15. Мова: Українська. Місце проведення: конференц-хол Axelhof Boutique Hotel. Реєстрація закрита!   Шановні колеги! Дінпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації оголошує серію зустрічей з кандидатами в Президенти України. Ми раді запросити Вас на зустріч з нашим першим гостем – Андрієм Садовим, яка відбудеться 25 лютого з 17:00 до 18:15 в івент-холі Axelhof Boutique Hotel за адресою: вул. Мечникова 14/44.  Під час заходу ми плануємо обговорити виборчу програму пана Садового, а також його політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та еволюції країни. Зустріч відбудеться у форматі живої дискусії, тож готуйте ваші питання! Модератор: Алла Савченко, голова Координаційної ради Асоціації у Дніпрі, президент BDO Україна. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита заздалегідь (до 13:00 25 лютого ). Будемо раді зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Реєстрація закрита!

 

Шановні колеги!

Дінпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації оголошує серію зустрічей з кандидатами в Президенти України. Ми раді запросити Вас на зустріч з нашим першим гостем – Андрієм Садовим, яка відбудеться 25 лютого з 17:00 до 18:15 в івент-холі Axelhof Boutique Hotel за адресою: вул. Мечникова 14/44. 

Під час заходу ми плануємо обговорити виборчу програму пана Садового, а також його політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та еволюції країни.

Зустріч відбудеться у форматі живої дискусії, тож готуйте ваші питання!

Модератор: Алла Савченко, голова Координаційної ради Асоціації у Дніпрі, президент BDO Україна.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита заздалегідь (до 13:00 25 лютого ).

Будемо раді зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: