fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Special Project in Dnipro: Meet the Candidate Andriy Sadovyi

25/ 02/ 2019
    Ввечері 25 лютого зустріччю з паном Андрієм Садовим Дніпровський офіс Асоціації розпочав спеціальний проект,  а саме серію зустрічей з кандидатами в Президенти України. Пан Садовий в спілкуванні з представниками бізнес-спільноти Дніпра розповів про свої плани на посту Президента України у разі його обрання, а також розгорнуто відповідав на питання. Наводимо декілька тез із зустрічі: Приїжджаючи в Дніпро, перше, що кидається мені в очі – це летовище. Є аеропорт – є місто. Немає аеропорту – немає міста. Ідея будувати новий аеропорт за 40 км на мою думку не зовсім реалістична. Це треба або мати дуже великі гроші, або відкласти цю ідею на дуже довгу дистанцію. Як подолати корупцію? Якщо чиновник не може довести чесне походження свого майна, то це майно підлягає конфіскації. Це стосується чиновників, суддів, прокурорів. Чому ця норма не була застосована в Україні за останні роки? Немає політичної волі. Чиновник має довести походження майна чесним шляхом. Почнемо з суддів. Просто для цього має бути політична воля, в мене вона є. Парламентсько –президентська форма правління є успішною в багатьох країнах світу. Я за парламентсько-президентську форму правління. Країна, яка ставить освіту в основу, вона є країною майбутнього. А замовником освіти має бути виробництво. Якщо ти маєш підтримку українського народу, ти зможеш зробити все. А щоб ця підтримка була, ти маєш показати це собою, своїм особистим прикладом. Що може бути для будь якого менеджера крутіше, ніж збудувати успішну країну. Ти ж гордитися будеш все своє життя. Це для мене є ціллю! Дякуємо пану Садовому за відкритість до спілкування і приділений час.
01/

 

Ввечері 25 лютого зустріччю з паном Андрієм Садовим Дніпровський офіс Асоціації розпочав спеціальний проект,  а саме серію зустрічей з кандидатами в Президенти України.

Пан Садовий в спілкуванні з представниками бізнес-спільноти Дніпра розповів про свої плани на посту Президента України у разі його обрання, а також розгорнуто відповідав на питання.

Наводимо декілька тез із зустрічі:

  • Приїжджаючи в Дніпро, перше, що кидається мені в очі – це летовище. Є аеропорт – є місто. Немає аеропорту – немає міста. Ідея будувати новий аеропорт за 40 км на мою думку не зовсім реалістична. Це треба або мати дуже великі гроші, або відкласти цю ідею на дуже довгу дистанцію.
  • Як подолати корупцію? Якщо чиновник не може довести чесне походження свого майна, то це майно підлягає конфіскації. Це стосується чиновників, суддів, прокурорів. Чому ця норма не була застосована в Україні за останні роки? Немає політичної волі. Чиновник має довести походження майна чесним шляхом. Почнемо з суддів. Просто для цього має бути політична воля, в мене вона є.
  • Парламентсько –президентська форма правління є успішною в багатьох країнах світу. Я за парламентсько-президентську форму правління.
  • Країна, яка ставить освіту в основу, вона є країною майбутнього. А замовником освіти має бути виробництво.
  • Якщо ти маєш підтримку українського народу, ти зможеш зробити все. А щоб ця підтримка була, ти маєш показати це собою, своїм особистим прикладом.
  • Що може бути для будь якого менеджера крутіше, ніж збудувати успішну країну. Ти ж гордитися будеш все своє життя. Це для мене є ціллю!

Дякуємо пану Садовому за відкритість до спілкування і приділений час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: