fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PR & Marketing Committee: Тренди комунікацій та маркетингу 2022

  • Дата: 26/01/2022 (СР)
  • Мова: Українська/російська без перекладу
  • Час: 17:00 - 20:00
Місце проведення:

MacPaw Space (БЦ «Торонто» вул. Велика Васильківська, 100)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  PR & Marketing Committee: Тренди комунікацій та маркетингу 2022. Дата: 26 січня2022. Час: 17:00 20:00. Мова: Українська/російська без перекладу. Місце проведення: MacPaw Space (БЦ «Торонто» вул. Велика Васильківська, 100). UPD! Реєстрація завершена. Колеги, вітаємо! Запрошуємо вас на першу зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій у 2022 році, під час якої ми презентуємо результати першого опитування PR та маркетинг фахівців членських компаній Асоціації щодо пріоритетів у роботі, актуальних інструментів, бюджетів та команди, трендів, змін та викликів, а також обговоримо комунікаційні та маркетингові тренди нового року. Зустріч відбудеться 26 січня о 17:00 у новому креативному просторі Києва від компанії MacPaw — у MacPaw Space (БЦ «Торонто» вул. Велика Васильківська, 100). Програма заходу: 16:30 – 17:00 – реєстрація та welcome drink 16:45 – 17:00 ‒ екскурсія MacPaw Space 17:00 – 18:00 ‒ дискусійна панель «Тренди комунікацій та маркетингу 2022», презентація результатів опитування PR та маркетинг фахівців 18:00 – 20:00 ‒ нетворкінг, легкий фуршет та станція десертів від La Famiglia Catering Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19 Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо на вас! Головний партнер Локація-партнер Партнери       Спікери. Ярослава Гресь. співзасновниця комунікаційної агенції Gres Todorchuk. Анна Захараш. директорка з корпоративних комунікацій «Київстар». Марина Соловйова. експертка зі сталих комунікацій. Валерія Толочина. Chief Marketing Officer MEGOGO. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380936553922.

UPD! Реєстрація завершена.

Колеги, вітаємо!

Запрошуємо вас на першу зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій у 2022 році, під час якої ми презентуємо результати першого опитування PR та маркетинг фахівців членських компаній Асоціації щодо пріоритетів у роботі, актуальних інструментів, бюджетів та команди, трендів, змін та викликів, а також обговоримо комунікаційні та маркетингові тренди нового року.

Зустріч відбудеться 26 січня о 17:00 у новому креативному просторі Києва від компанії MacPaw — у MacPaw Space (БЦ «Торонто» вул. Велика Васильківська, 100).

Програма заходу:

16:30 – 17:00 – реєстрація та welcome drink

16:45 – 17:00 ‒ екскурсія MacPaw Space

17:00 – 18:00 ‒ дискусійна панель «Тренди комунікацій та маркетингу 2022», презентація результатів опитування PR та маркетинг фахівців

18:00 – 20:00 ‒ нетворкінг, легкий фуршет та станція десертів від La Famiglia Catering

Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо на вас!

Головний партнер

Локація-партнер

Партнери

   

  

Спікери

1 / 4
Ярослава Гресь
співзасновниця комунікаційної агенції Gres Todorchuk
Анна Захараш
директорка з корпоративних комунікацій «Київстар»
Марина Соловйова
експертка зі сталих комунікацій
Валерія Толочина
Chief Marketing Officer MEGOGO
Ярослава Гресь
Анна Захараш
Марина Соловйова
Валерія Толочина

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+380936553922
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: