fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA PR & Marketing Committee: Дизайн для не-дизайнерів

  • Дата: 14/07/2021
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA PR & Marketing Committee: Дизайн для не-дизайнерів. Дата: 14 липня2021. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Спілкування мовою кольорів, ліній і форм - це візуальна комунікація. Вона допомагає бренду в стислій формі розповісти клієнтам про себе та свій продукт. Але при роботі з віжуалами буває складно знаходити саме ті рішення, які б правильно передали широкому загалу бажаний меседж. На наступній зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій ми розберемо ключові принципи якісного дизайну, щоб навчитися самостійно їх створювати та грамотно оцінювати. У програмі: Основи композиції, колористики й типографії - чим керуватися при створенні віжуалу; «Погратися зі шрифтами» або найпоширеніші непорозуміння в комунікації з дизайнером; Чек-листи для створення віжуалу, постановки ТЗ і оцінювання роботи підрядника. Ця онлайн зустріч запланована на 14 липня о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії! Спікер: Мішель Чешко, графічний дизайнер      Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Контактний телефон. +380936553922.

Спілкування мовою кольорів, ліній і форм – це візуальна комунікація. Вона допомагає бренду в стислій формі розповісти клієнтам про себе та свій продукт. Але при роботі з віжуалами буває складно знаходити саме ті рішення, які б правильно передали широкому загалу бажаний меседж. На наступній зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій ми розберемо ключові принципи якісного дизайну, щоб навчитися самостійно їх створювати та грамотно оцінювати. У програмі:

  • Основи композиції, колористики й типографії – чим керуватися при створенні віжуалу;
  • «Погратися зі шрифтами» або найпоширеніші непорозуміння в комунікації з дизайнером;
  • Чек-листи для створення віжуалу, постановки ТЗ і оцінювання роботи підрядника.

Ця онлайн зустріч запланована на 14 липня о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

Спікер: Мішель Чешко, графічний дизайнер

 

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+380936553922
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: