fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA PR & Marketing Committee: Дизайн для не-дизайнерів

  • Date: 14/07/2021
  • Language: Ukrainian without translation
  • Time: 16:00 - 17:30
Place:

Online via Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA PR & Marketing Committee: Дизайн для не-дизайнерів. Date: 14 July2021. Time: 16:00 17:30. Language: Ukrainian without translation. Place: Online via Zoom. Спілкування мовою кольорів, ліній і форм - це візуальна комунікація. Вона допомагає бренду в стислій формі розповісти клієнтам про себе та свій продукт. Але при роботі з віжуалами буває складно знаходити саме ті рішення, які б правильно передали широкому загалу бажаний меседж. На наступній зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій ми розберемо ключові принципи якісного дизайну, щоб навчитися самостійно їх створювати та грамотно оцінювати. У програмі: Основи композиції, колористики й типографії - чим керуватися при створенні віжуалу; «Погратися зі шрифтами» або найпоширеніші непорозуміння в комунікації з дизайнером; Чек-листи для створення віжуалу, постановки ТЗ і оцінювання роботи підрядника. Ця онлайн зустріч запланована на 14 липня о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії! Спікер: Мішель Чешко, графічний дизайнер    You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Contact Phone. +380936553922.

Спілкування мовою кольорів, ліній і форм – це візуальна комунікація. Вона допомагає бренду в стислій формі розповісти клієнтам про себе та свій продукт. Але при роботі з віжуалами буває складно знаходити саме ті рішення, які б правильно передали широкому загалу бажаний меседж. На наступній зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій ми розберемо ключові принципи якісного дизайну, щоб навчитися самостійно їх створювати та грамотно оцінювати. У програмі:

  • Основи композиції, колористики й типографії – чим керуватися при створенні віжуалу;
  • «Погратися зі шрифтами» або найпоширеніші непорозуміння в комунікації з дизайнером;
  • Чек-листи для створення віжуалу, постановки ТЗ і оцінювання роботи підрядника.

Ця онлайн зустріч запланована на 14 липня о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

Спікер: Мішель Чешко, графічний дизайнер

 

 

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
+380936553922
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: