fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Get-Together Meeting, 5 травня, 18:00

  • Дата: 05/05/2022 (ЧТ)
  • Час: 18:00 - 20:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Get-Together Meeting, 5 травня, 18:00. Дата: 05 травня2022. Час: 18:00 20:00. Друзі, кожна зустріч є дуже важливою. Зараз важливо гуртуватись та підтримувати один одного. Ми знайшли затишне місце в серці Львова, де кожен з вас матиме можливість зустрітись, поділитись досвідом, подискутувати та згенерувати нові ідеї як для власного бізнесу, так і для розвитку України. ЕBA get-together meetings відбуватимуться у травні щочетверга. Тож, ті хто не зможе приєднатись до нас у четвер 5 травня, матиме нагоду приєднатись до нас 12, 19 чи 26 травня. Отож, запрошуємо усіх на першу EBA GT meeting 5 травня в бранч-ресторан «Моцарт і селера», м. Львів, пл. Стефана Яворського, 2 (центр, навпроти гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла) з 18:00. Слово пароль - І Бі ЕйВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Tetyana Slyusarchuk. E-mail Tetyana.Slyusarchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. +380951557170.

Друзі, кожна зустріч є дуже важливою. Зараз важливо гуртуватись та підтримувати один одного.

Ми знайшли затишне місце в серці Львова, де кожен з вас матиме можливість зустрітись, поділитись досвідом, подискутувати та згенерувати нові ідеї як для власного бізнесу, так і для розвитку України.

‘ЕBA get-together meetings’ відбуватимуться у травні щочетверга. Тож, ті хто не зможе приєднатись до нас у четвер 5 травня, матиме нагоду приєднатись до нас 12, 19 чи 26 травня.

Отож, запрошуємо усіх на першу EBA GT meeting 5 травня в бранч-ресторан «Моцарт і селера», м. Львів, пл. Стефана Яворського, 2 (центр, навпроти гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла) з 18:00.

Слово пароль – І Бі Ей😉

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Tetyana Slyusarchuk

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: