fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Львів: Get-Together Meeting, 5 травня, 18:00

  • Date: 05/05/2022 (THU)
  • Time: 18:00 - 20:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Get-Together Meeting, 5 травня, 18:00. Date: 05 May2022. Time: 18:00 20:00. Друзі, кожна зустріч є дуже важливою. Зараз важливо гуртуватись та підтримувати один одного. Ми знайшли затишне місце в серці Львова, де кожен з вас матиме можливість зустрітись, поділитись досвідом, подискутувати та згенерувати нові ідеї як для власного бізнесу, так і для розвитку України. ЕBA get-together meetings відбуватимуться у травні щочетверга. Тож, ті хто не зможе приєднатись до нас у четвер 5 травня, матиме нагоду приєднатись до нас 12, 19 чи 26 травня. Отож, запрошуємо усіх на першу EBA GT meeting 5 травня в бранч-ресторан «Моцарт і селера», м. Львів, пл. Стефана Яворського, 2 (центр, навпроти гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла) з 18:00. Слово пароль - І Бі ЕйYou can send a question to:. Contact person:. Tetyana Slyusarchuk. E-mail Tetyana.Slyusarchuk@eba.com.ua. Contact Phone. +380951557170.

Друзі, кожна зустріч є дуже важливою. Зараз важливо гуртуватись та підтримувати один одного.

Ми знайшли затишне місце в серці Львова, де кожен з вас матиме можливість зустрітись, поділитись досвідом, подискутувати та згенерувати нові ідеї як для власного бізнесу, так і для розвитку України.

‘ЕBA get-together meetings’ відбуватимуться у травні щочетверга. Тож, ті хто не зможе приєднатись до нас у четвер 5 травня, матиме нагоду приєднатись до нас 12, 19 чи 26 травня.

Отож, запрошуємо усіх на першу EBA GT meeting 5 травня в бранч-ресторан «Моцарт і селера», м. Львів, пл. Стефана Яворського, 2 (центр, навпроти гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла) з 18:00.

Слово пароль – І Бі Ей😉

You can send a question to:

Contact person:

Tetyana Slyusarchuk

Contact
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: