fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НОВА ДАТА! EBA IT Conference

  • Дата: 11/10/2021 (ПН)
  • Мова: Українська (з перекладом)
  • Час: 14:00 - 20:00
  • Початок реєстрації о13:15
Місце проведення:

UNIT.City, зала UNIT.Verse, вул. Дорогожицька, 3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  НОВА ДАТА! EBA IT Conference. Дата: 11 жовтня2021. Час: 14:00 20:00. Мова: Українська (з перекладом). Початок реєстрації о 13:15. Місце проведення: UNIT.City, зала UNIT.Verse, вул. Дорогожицька, 3. Онлайн трансляція відбуватиметься за посиланнями: EBA YouTube український переклад EBA YouTube англійський переклад    EBA Facebook оригінал   Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на унікальний галузевий захід – «EBA IT Conference». Захід об’єднає лідерів бізнесу, керівників вищого рівня та представників уряду для обговорення різних аспектів цифрового розвитку країни, ролі ІТ-компаній у створенні нових економічних можливостей, а також поточного стану освіти в сфері технологій та шляхи для покращення її якості в Україні. Ця подія запланована на 11 жовтня о 14:00 і буде також транслюватися онлайн. Програма заходу   Нетворкінг-вечірка почнеться о 17:45. Інформація для офлайн учасників: Відповідно до вимог «жовтої» зони карантину ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із дійсних документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою чи двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген (зроблений не більш як за 72 години) сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19 Наявність і дійсність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Серед іншого, приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати у паперовій чи цифровій формі, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія (Дія). *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо Вас на нашій зустрічі. Участь медіа можлива за попередньої акредитації на електронну адресу: [email protected] Головні партнери             В партнерстві з Партнери    Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-218-09-04.

Онлайн трансляція відбуватиметься за посиланнями:

EBA YouTube український переклад

EBA YouTube англійський переклад   

EBA Facebook оригінал 

 Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на унікальний галузевий захід – «EBA IT Conference».

Захід об’єднає лідерів бізнесу, керівників вищого рівня та представників уряду для обговорення різних аспектів цифрового розвитку країни, ролі ІТ-компаній у створенні нових економічних можливостей, а також поточного стану освіти в сфері технологій та шляхи для покращення її якості в Україні.

Ця подія запланована на 11 жовтня о 14:00 і буде також транслюватися онлайн.

Програма заходу

 

Нетворкінг-вечірка почнеться о 17:45.

Інформація для офлайн учасників:

Відповідно до вимог «жовтої» зони карантину ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із дійсних документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою чи двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген (зроблений не більш як за 72 години)
  • сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19

Наявність і дійсність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Серед іншого, приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати у паперовій чи цифровій формі, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія (Дія).

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо Вас на нашій зустрічі.

Участь медіа можлива за попередньої акредитації на електронну адресу: [email protected]

Головні партнери

           

В партнерстві з

Партнери

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
067-218-09-04
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: