fbpx

EBA How It Works: Сторітелінг

  • Дата: 24/09/2019
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

New Work Labs Globus (вул. Інститутська, 2а, GLOBUS 2 лінія, 3 поверх)

Додати до Google календаря Відкрити Телеграм-бот подій

Реєстрація завершена! 

Друзі, вітаємо!

Існує тільки один надійний спосіб привернути увагу аудиторії – розповідати історії. От і виявляється, що казки Шехерезади були першим у світі інструментом продажів та мотивації. На нашій зустрічі ми поговоримо про мистецтво, завдяки якому Шехерезаді вдалося врятувати своє життя та яким має володіти кожен спеціаліст з комунікацій – сторітелінг.

Хочете дізнатися більше? Приходьте на вечірню зустріч з Іриною Золотаревич, щоб послухати «на ніч» дуже незвичну лекцію. Можете вважати це казками, а можете взяти на озброєння, щоб вижити в конкурентній боротьбі та кризах.  

Спікер – Ірина Золотаревич, експерт з комунікацій, екс-радник з комунікацій Прем’єр-міністра України, письменниця, автор шести книжок-бестселерів. Член наглядової ради низки компаній, в тому числі, в Кремнієвій долині. Засновник та організатор Давоського комунікаційного форуму в Україні. Викладач програм з міжнародних відносин та МВА.  

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!

Спікери

1 / 1
Ірина Золотаревич
Радник з питань стратегічних комунікацій та репутаційного аудиту, викладач програм MBA та міжнародних відносин, була радником Прем’єр-міністра України, керівником та засновником комунікаційних агентств та міжнародної комунікаційної асоціації, віце-президентом комунікаційного холдингу, є автором 5 книжок, має ступінь магістра соціології, диплом CIPR, проходила навчання в університеті Стенфорда
Ірина Золотаревич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+38 093 655 39 22

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: