fbpx

EBA How It Works: Storytelling

  • Date: 24/09/2019
  • Time: 17:00 - 19:00
Place:

New Work Labs Globus (вул. Інститутська, 2а, GLOBUS 2 лінія, 3 поверх)

Registration is closed! 

Друзі, вітаємо!

Існує тільки один надійний спосіб привернути увагу аудиторії – розповідати історії. От і виявляється, що казки Шехерезади були першим у світі інструментом продажів та мотивації. На нашій зустрічі ми поговоримо про мистецтво, завдяки якому Шехерезаді вдалося врятувати своє життя та яким має володіти кожен спеціаліст з комунікацій – сторітелінг.

Хочете дізнатися більше? Приходьте на вечірню зустріч з Іриною Золотаревич, щоб послухати «на ніч» дуже незвичну лекцію. Можете вважати це казками, а можете взяти на озброєння, щоб вижити в конкурентній боротьбі та кризах.  

Спікер – Ірина Золотаревич, експерт з комунікацій, екс-радник з комунікацій Прем’єр-міністра України, письменниця, автор шести книжок-бестселерів. Член наглядової ради низки компаній, в тому числі, в Кремнієвій долині. Засновник та організатор Давоського комунікаційного форуму в Україні. Викладач програм з міжнародних відносин та МВА.  

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!

Speakers

1 / 1
Iryna Zolotarevych
Strategic Communication and Reputation Audit Advisor, is a lecturer of MBA Program and International Relations, was the advisor to the Prime Minister of Ukraine, was head and founder of communication agencies and international communications association and a vice president of communication holding, is the author of 5 books, has a Master Degree in Sociology and CIPR Diploma, studied at Stanford University
Iryna Zolotarevych

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
+38 093 655 39 22

Partners

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: