fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA How It Works: АРХІважливий комітет

  • Дата: 04/03/2019 (ПН)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Travel Hub, вулиця Ярославська, 58

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: АРХІважливий комітет. Дата: 04 березня2019. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Travel Hub, вулиця Ярославська, 58. Друзі, вітаємо! Чи знали ви, що сьогодні в Україні залишилось близько п’яти тисяч замків та палаців, більшість з яких знаходяться в аварійному стані або майже зруйновані? Наші друзі з команди ентузіастів «Знайдено в Україні» проїхали більше 135 тисяч кілометрів, щоб відвідати 30 українських замків та розпочати один незвичний проект – «12 вартових». Саме стільки пам’яток самобутньої архітектури можуть бути врятовані завдяки цій соціальній ініціативі. Досягти такої амбітної цілі самотужки – відновити майже втрачені перлини української архітектури – здається непосильним завданням. Проте великій спільноті це до снаги. Тому ми запрошуємо PR та CSR ком’юніті Європейської Бізнес Асоціації на спільну зустріч, де ми поговоримо про можливості та потужну силу бізнесу у збереженні культурного фонду країни. Дізнаємося, як добрі справи можуть вплинути на позиціонування компанії та лояльність до бренду. І як кожен з нас може змінити хід історії та стати «вартовим» національної культурної спадщини. Спікер: Лала Тарапакіна, засновниця проекту «Знайдено в Україні» та «12 вартових» Більше про проект > https://findinukraine.com.ua/12/guards/ Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Будь ласка, повідомте нам, якщо ваші плани щодо присутності на зустрічі зміняться. Чекаємо на вас!Спікери. Лара Тарапакіна. Засновниця проекту «Знайдено в Україні» та «12 вартових». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Друзі, вітаємо!

Чи знали ви, що сьогодні в Україні залишилось близько п’яти тисяч замків та палаців, більшість з яких знаходяться в аварійному стані або майже зруйновані? Наші друзі з команди ентузіастів «Знайдено в Україні» проїхали більше 135 тисяч кілометрів, щоб відвідати 30 українських замків та розпочати один незвичний проект – «12 вартових». Саме стільки пам’яток самобутньої архітектури можуть бути врятовані завдяки цій соціальній ініціативі.

Досягти такої амбітної цілі самотужки – відновити майже втрачені перлини української архітектури – здається непосильним завданням. Проте великій спільноті це до снаги.

Тому ми запрошуємо PR та CSR ком’юніті Європейської Бізнес Асоціації на спільну зустріч, де ми поговоримо про можливості та потужну силу бізнесу у збереженні культурного фонду країни. Дізнаємося, як добрі справи можуть вплинути на позиціонування компанії та лояльність до бренду. І як кожен з нас може змінити хід історії та стати «вартовим» національної культурної спадщини.

Спікер: Лала Тарапакіна, засновниця проекту «Знайдено в Україні» та «12 вартових»

Більше про проект > https://findinukraine.com.ua/12/guards/

Попередня реєстрація на захід обов’язкова.

Будь ласка, повідомте нам, якщо ваші плани щодо присутності на зустрічі зміняться.

Чекаємо на вас!

Спікери

1 / 1
Лара Тарапакіна
Засновниця проекту «Знайдено в Україні» та «12 вартових»
Лара Тарапакіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: