fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA How It Works: АРХІважливий комітет

  • Date: 04/03/2019 (MON)
  • Time: 16:00 - 18:00
Place:

Creative Quarter, 58, Yaroslavska St., Business Center "Astarta"

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: АРХІважливий комітет. Date: 04 March2019. Time: 16:00 18:00. Place: Creative Quarter, 58, Yaroslavska St., Business Center Astarta. Друзі, вітаємо! Чи знали ви, що сьогодні в Україні залишилось близько п’яти тисяч замків та палаців, більшість з яких знаходяться в аварійному стані або майже зруйновані? Наші друзі з команди ентузіастів «Знайдено в Україні» проїхали більше 135 тисяч кілометрів, щоб відвідати 30 українських замків та розпочати один незвичний проект – «12 вартових». Саме стільки пам’яток самобутньої архітектури можуть бути врятовані завдяки цій соціальній ініціативі. Досягти такої амбітної цілі самотужки – відновити майже втрачені перлини української архітектури – здається непосильним завданням. Проте великій спільноті це до снаги. Тому ми запрошуємо PR та CSR ком’юніті Європейської Бізнес Асоціації на спільну зустріч, де ми поговоримо про можливості та потужну силу бізнесу у збереженні культурного фонду країни. Дізнаємося, як добрі справи можуть вплинути на позиціонування компанії та лояльність до бренду. І як кожен з нас може змінити хід історії та стати «вартовим» національної культурної спадщини. Спікер: Лала Тарапакіна, засновниця проекту «Знайдено в Україні» та «12 вартових» Більше про проект > https://findinukraine.com.ua/12/guards/ Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Будь ласка, повідомте нам, якщо ваші плани щодо присутності на зустрічі зміняться. Чекаємо на вас!Speakers. Lara Tarapakina. Founder of the project Found in Ukraine and 12 guards. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail [email protected]. Contact Phone. 044 496 06 01.

Друзі, вітаємо!

Чи знали ви, що сьогодні в Україні залишилось близько п’яти тисяч замків та палаців, більшість з яких знаходяться в аварійному стані або майже зруйновані? Наші друзі з команди ентузіастів «Знайдено в Україні» проїхали більше 135 тисяч кілометрів, щоб відвідати 30 українських замків та розпочати один незвичний проект – «12 вартових». Саме стільки пам’яток самобутньої архітектури можуть бути врятовані завдяки цій соціальній ініціативі.

Досягти такої амбітної цілі самотужки – відновити майже втрачені перлини української архітектури – здається непосильним завданням. Проте великій спільноті це до снаги.

Тому ми запрошуємо PR та CSR ком’юніті Європейської Бізнес Асоціації на спільну зустріч, де ми поговоримо про можливості та потужну силу бізнесу у збереженні культурного фонду країни. Дізнаємося, як добрі справи можуть вплинути на позиціонування компанії та лояльність до бренду. І як кожен з нас може змінити хід історії та стати «вартовим» національної культурної спадщини.

Спікер: Лала Тарапакіна, засновниця проекту «Знайдено в Україні» та «12 вартових»

Більше про проект > https://findinukraine.com.ua/12/guards/

Попередня реєстрація на захід обов’язкова.

Будь ласка, повідомте нам, якщо ваші плани щодо присутності на зустрічі зміняться.

Чекаємо на вас!

Speakers

1 / 1
Lara Tarapakina
Founder of the project "Found in Ukraine" and "12 guards"
Lara Tarapakina

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
044 496 06 01

Partners

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: