fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Expert Talk: Ринок цінних паперів: реалії та перспективи

  • Дата: 02/10/2019 (СР)
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Початок реєстраціїo 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Expert Talk: Ринок цінних паперів: реалії та перспективи. Дата: 02 жовтня2019. Час: 10:00 11:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Початок реєстрації o 09:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на «EBA Expert Talk: Ринок цінних паперів: реалії та перспективи» співорганізовано з Freedom Finance Ukraine. Захід відбудеться 2 жовтня о 10:00 в офісі Асоціації (Андріївський узвіз, 1А). На якому рівні знаходиться інвестиційна активність громадян в Україні та в якому стані перебуває ринок цінних паперів? Як розвинути ринок цінних паперів так, щоб він став вагомою складовою розвитку економіки країни? Як це працює в інших країнах і який позитивний досвід може перейняти Україна? Як має виглядати стратегія розвитку ринку цінних паперів? Як цінні папери можуть стати інструментом додаткового доходу для громадян? Наші спікери: Супрун Андрій, Начальник управління депозитарної діяльності Національного банку України Тимур Турлов, CEO міжнародного інвестиційного холдингу FREEDOM HOLDING CORP Логвиненко Олена, Директор департаменту стратегічного розвитку, Національна Комісія з питань цінних паперів та фондового ринку Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (01 жовтня 17:00). З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами! Співорганізатор Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на «EBA Expert Talk: Ринок цінних паперів: реалії та перспективи» співорганізовано з Freedom Finance Ukraine.

Захід відбудеться 2 жовтня о 10:00 в офісі Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).

На якому рівні знаходиться інвестиційна активність громадян в Україні та в якому стані перебуває ринок цінних паперів? Як розвинути ринок цінних паперів так, щоб він став вагомою складовою розвитку економіки країни?

Як це працює в інших країнах і який позитивний досвід може перейняти Україна? Як має виглядати стратегія розвитку ринку цінних паперів? Як цінні папери можуть стати інструментом додаткового доходу для громадян?

Наші спікери:

  • Супрун Андрій, Начальник управління депозитарної діяльності Національного банку України
  • Тимур Турлов, CEO міжнародного інвестиційного холдингу FREEDOM HOLDING CORP
  • Логвиненко Олена, Директор департаменту стратегічного розвитку, Національна Комісія з питань цінних паперів та фондового ринку

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (01 жовтня 17:00).

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Співорганізатор

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: