fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Workshop: МЕДІАЦІЯ: як працює і чим може бути корисною для бізнесу

  • Дата: 13/04/2021 (ВТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Workshop: МЕДІАЦІЯ: як працює і чим може бути корисною для бізнесу. Дата: 13 квітня2021. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Microsoft Teams. Якщо ваш щоденний розклад передбачає спілкування з великою кількістю людей, керівництво роботою підлеглих, співпрацю з клієнтами та вирішення складних або конфліктних питань, ми запрошуємо вас дізнатися про інструменти медіації.  Медіація спрямовує нас на пошук конструктивного рішення, яке задовольнить реальні інтереси та потреби обох сторін. Використання такого підходу допомагає максимально об’єктивно оцінити ситуацію, провести ефективні переговори, вирішити розбіжності та суперечки.     Разом із запрошеним спікером Мілою Леоновою ми розглянемо методи, які допоможуть у будь-яких складних ситуаціях діяти як лідер, захищати свої інтереси та бізнес, знаходячи мирне рішення. Під час заходу обговоримо наступні питання:   Що таке медіація? Яка роль медіатора? Що відбувається при медіації? Як відновити відносини в бізнесі, якщо є конфліктна ситуація? Як говорити на складні теми з партнером? Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.  Захід лише для представників членських компаній ЕВА. Якщо ви бажаєте долучитися до зустрічі надсилайте свої запити на електронну адресу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Якщо ваш щоденний розклад передбачає спілкування з великою кількістю людей, керівництво роботою підлеглих, співпрацю з клієнтами та вирішення складних або конфліктних питань, ми запрошуємо вас дізнатися про інструменти медіації. 

Медіація спрямовує нас на пошук конструктивного рішення, яке задовольнить реальні інтереси та потреби обох сторін. Використання такого підходу допомагає максимально об’єктивно оцінити ситуацію, провести ефективні переговори, вирішити розбіжності та суперечки.  
 
Разом із запрошеним спікером Мілою Леоновою ми розглянемо методи, які допоможуть у будь-яких складних ситуаціях діяти як лідер, захищати свої інтереси та бізнес, знаходячи мирне рішення.

Під час заходу обговоримо наступні питання:  

  • Що таке медіація?
  • Яка роль медіатора?
  • Що відбувається при медіації?
  • Як відновити відносини в бізнесі, якщо є конфліктна ситуація?
  • Як говорити на складні теми з партнером?

Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації. 

Захід лише для представників членських компаній ЕВА. Якщо ви бажаєте долучитися до зустрічі надсилайте свої запити на електронну адресу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: