fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Workshop: МЕДІАЦІЯ: як працює і чим може бути корисною для бізнесу

13/ 04/ 2021
  Медіація – це чітко структурований, доступний та ефективний інструмент для вирішення конфліктних ситуацій різного походження. В основу цього метода покладені принципи ненасильницької комунікації - зеленої сили, яка базується на проханні, а не на вимозі. Медіація має на меті збереження ділових відносин, особливо це важливо для сімейного бізнесу, робочих конфліктів, коли потрібен пошук спільного та задовільного рішення для всіх сторін. У рамках EBA Dnipro Workshop, для кращого розуміння методів медіації ми разом зі спікером та та практиком з ненасильницького спілкування Людмилою Леоновою розглянули складові цього процесу, а саме:  на етапі попередніх переговорів медіатор спілкується зі сторонами, розповідає про процес та правила далі відбувається вступна розмова, дуже емоційний етап, коли кожен з учасників зі своєї сторони описує проблемну ситуацію або конфлікт дізнавшись деталі суперечки, медіатор виступає в якості неупередженого перекладача з мови звинувачень на мову фактів, прояснює різне бачення висвітливши конфлікт, медіатор спрямовує сторони до пошуку рішення, яке задовольнить обидві сторони для досягнення згоди після врегулювання суперечки сторони можуть підписати угоду, якщо погоджуються з отриманим результатом.  Але варто пам’ятати, що в процесі медіації 90% роботи і зусиль належать саме сторонам, а не медіатору. Тож, заходити в процес медіації варто усвідомлено та добровільно, адже саме тоді ви отримаєте найкращий результат та зробите внесок в ваші майбутні відносини, а, окрім того, зекономите ваш час та ресурси. Адже американські дослідження доводять: медіація в порівнянні із судовими процесами може принести значну фінансову економію - приблизно до 70%. Тож, щиро дякуємо Мілі Леоновій за практичні кейси та поради, щодо альтернативного методу вирішення конфліктів не тільки у бізнесі, а й в житті.

Медіація – це чітко структурований, доступний та ефективний інструмент для вирішення конфліктних ситуацій різного походження. В основу цього метода покладені принципи ненасильницької комунікації – зеленої сили, яка базується на проханні, а не на вимозі. Медіація має на меті збереження ділових відносин, особливо це важливо для сімейного бізнесу, робочих конфліктів, коли потрібен пошук спільного та задовільного рішення для всіх сторін.

У рамках EBA Dnipro Workshop, для кращого розуміння методів медіації ми разом зі спікером та та практиком з ненасильницького спілкування Людмилою Леоновою розглянули складові цього процесу, а саме:

✔ на етапі попередніх переговорів медіатор спілкується зі сторонами, розповідає про процес та правила

✔далі відбувається вступна розмова, дуже емоційний етап, коли кожен з учасників зі своєї сторони описує проблемну ситуацію або конфлікт

✔дізнавшись деталі суперечки, медіатор виступає в якості неупередженого перекладача з мови звинувачень на мову фактів, прояснює різне бачення

✔висвітливши конфлікт, медіатор спрямовує сторони до пошуку рішення, яке задовольнить обидві сторони для досягнення згоди

✔після врегулювання суперечки сторони можуть підписати угоду, якщо погоджуються з отриманим результатом. 

Але варто пам’ятати, що в процесі медіації 90% роботи і зусиль належать саме сторонам, а не медіатору. Тож, заходити в процес медіації варто усвідомлено та добровільно, адже саме тоді ви отримаєте найкращий результат та зробите внесок в ваші майбутні відносини, а, окрім того, зекономите ваш час та ресурси. Адже американські дослідження доводять: медіація в порівнянні із судовими процесами може принести значну фінансову економію – приблизно до 70%.

Тож, щиро дякуємо Мілі Леоновій за практичні кейси та поради, щодо альтернативного методу вирішення конфліктів не тільки у бізнесі, а й в житті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: