fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Travel Updates

 • Дата: 07/07/2020
 • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Travel Updates. Дата: 07 липня2020. Час: 16:00 17:30. Місце проведення: Онлайн на платформі Microsoft Teams. Туристичний бізнес став однією з головних жертв пандемії. Як він почувається зараз і яких наслідків зазнала сфера і самі туристи? Крім того, дізнаємось, як бути з відпочинком цього літа. Адже наразі вирішити це питання не так легко, як у попередні роки: у нашому доступі обмежена кількість напрямків, невизначеність з цінами, новими стандартами в готелях та під час перельотів. Не кажучи про стурбованість від поширення COVID-19.  Запрошуємо отримати найактуальнішу інформацію з перших вуст про відпочинок 2020. Експерти протягом 2х блоків заходу розкриють наступні питання: 1й блок: З якими проблемами зіткнулася туристична індустрія на початковому етапі введення карантину. Збитки, які зазнала сфера (як компанії, так і самі туристи) та наслідки для всіх. Як переживають перехідний період туристичні компанії, авіакомпанії України та інших країн. Які плани на літо в туристичній галузі. Все що не робиться - робиться на краще: як карантин дав поштовх до розвитку туризму в Україні.  Чи буде літній сезон і що необхідно знати туристу, який подорожує за межі країни. 2й блок: Нові вимоги для мандрівників після відновлення польотів. Спецрейси українських компаній - що це таке. Частка ринку перевізників/хто залишиться на ринку України після пандемії. Політика повернення коштів пасажирам з початку та під час кризи. Відновлення перельотів з регіонів. Авіакомпанії: чи зміниться тарифна політика. Подорожі без ручної поклажі та додаткові послуги (несупроводжувані діти, харчування на борту, провезення тварин тощо). Нове у медичному страхуванні для тих, хто виїжджає за межі України. Також наприкінці експерти дадуть відповіді на ваші питання.   Спікери:   Ірина Мосулезна директор регіонального представництва туроператора Джоін АП!   Ольга Черногор в.о. директора Дніпровської філії КИЙ АВІАВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Марина Даценко. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. 066 127 53 27.

Туристичний бізнес став однією з головних жертв пандемії. Як він почувається зараз і яких наслідків зазнала сфера і самі туристи?

Крім того, дізнаємось, як бути з відпочинком цього літа. Адже наразі вирішити це питання не так легко, як у попередні роки: у нашому доступі обмежена кількість напрямків, невизначеність з цінами, новими стандартами в готелях та під час перельотів. Не кажучи про стурбованість від поширення COVID-19. 

Запрошуємо отримати найактуальнішу інформацію “з перших вуст” про відпочинок 2020. Експерти протягом 2х блоків заходу розкриють наступні питання:

1й блок:

 1. З якими проблемами зіткнулася туристична індустрія на початковому етапі введення карантину.
 2. Збитки, які зазнала сфера (як компанії, так і самі туристи) та наслідки для всіх.
 3. Як переживають перехідний період туристичні компанії, авіакомпанії України та інших країн.
 4. Які плани на літо в туристичній галузі.
 5. Все що не робиться – робиться на краще: як карантин дав поштовх до розвитку туризму в Україні. 
 6. Чи буде літній сезон і що необхідно знати туристу, який подорожує за межі країни.
2й блок:
 1. Нові вимоги для мандрівників після відновлення польотів.
 2. Спецрейси українських компаній – що це таке.
 3. Частка ринку перевізників/хто залишиться на ринку України після пандемії.
 4. Політика повернення коштів пасажирам з початку та під час кризи.
 5. Відновлення перельотів з регіонів.
 6. Авіакомпанії: чи зміниться тарифна політика.
 7. Подорожі без ручної поклажі та додаткові послуги (несупроводжувані діти, харчування на борту, провезення тварин тощо).
 8. Нове у медичному страхуванні для тих, хто виїжджає за межі України.
Також наприкінці експерти дадуть відповіді на ваші питання.
 
Спікери:
 
Ірина Мосулезна
директор регіонального представництва туроператора “Джоін АП!”
 
Ольга Черногор
в.о. директора Дніпровської філії “КИЙ АВІА”

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Марина Даценко

Зв'язатись
066 127 53 27
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: