fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Презентація дослідження RandStad Employer Brand Research

  • Дата: 27/02/2019 (СР)
  • Час: 09:30 - 12:30
Місце проведення:

Конференц-центр Parle, вул. Троїцька, 21 Г

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Презентація дослідження RandStad Employer Brand Research. Дата: 27 лютого2019. Час: 09:30 12:30. Місце проведення: Конференц-центр Parle, вул. Троїцька, 21 Г. Дніпровський офіс Асоціації спільно з компанією ANCOR Ukraine  запрошує відвідати презентацію міжнародного дослідження «Randstad Employer Brand Research Україна 2019», що відбудеться у середу, 27 лютого з 09.30 до 12.30 у конференц-центрі Parle за адресою: вул. Троїцька, 21 Г. 18 років, 4 континенти, 32 країни, 5755 кoмпаній об’єднують Randstad Employer Brand Research. Сутність дослідження Randstad полягає у допомозі компаніям в їх боротьбі за таланти. Кожного року репутація роботодавця стає все більш важливою, працівникам необхідно бачити сутність та мету своєї роботи, вірити компанії, де вона/він працює, зростати професійно, залучатися таким чином, аби будувати довгострокові плани на майбутнє. Про дослідження і урочисту церемонію нагородження переможців розкажуть керівник відділу регіонального рекрутменту ANCOR Ukraine Юлія Шилкевич, а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк. Модератором презентації виступить територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч. Будь ласка, зауважте, що реєстрація обовязкова та відкрита до 25 лютого включно. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380567319314.

Дніпровський офіс Асоціації спільно з компанією ANCOR Ukraine  запрошує відвідати презентацію міжнародного дослідження «Randstad Employer Brand Research Україна 2019», що відбудеться у середу, 27 лютого з 09.30 до 12.30 у конференц-центрі Parle за адресою: вул. Троїцька, 21 Г.

18 років, 4 континенти, 32 країни, 5755 кoмпаній об’єднують Randstad Employer Brand Research.

Сутність дослідження Randstad полягає у допомозі компаніям в їх боротьбі за таланти. Кожного року репутація роботодавця стає все більш важливою, працівникам необхідно бачити сутність та мету своєї роботи, вірити компанії, де вона/він працює, зростати професійно, залучатися таким чином, аби будувати довгострокові плани на майбутнє.

Про дослідження і урочисту церемонію нагородження переможців розкажуть керівник відділу регіонального рекрутменту ANCOR Ukraine Юлія Шилкевич, а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк. Модератором презентації виступить територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч.

Будь ласка, зауважте, що реєстрація обов’язкова та відкрита до 25 лютого включно. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+380567319314
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: