fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro Online

  • Дата: 07/04/2021 (СР)
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Connects in Dnipro Online. Дата: 07 квітня2021. Час: 10:00 12:00. Місце проведення: на платформі Zoom. Запрошуємо вас на традиційну зустріч EBA Connects in Dnipro в онлайн форматі. Як і завжди, ми збираємось, щоб познайомитись, налагодити та розширити бізнес-звязки, обмінятись новинами з новими та вже старими друзями та знайомими. Як все відбувається? Кожен з учасників представляє себе та свою компанію, розповідає про свою діяльність, новини, продукти тощо. Зустрічі завжди проходять в дружній атмосфері, цікаво та продуктивно. Це один з найулюбленіших наших форматів!  Кількість учасників обмежена: до 12. 1 компанія - 1 учасник. Реєстрація на захід триває до 16:00 6 квітня та може бути закрита заздалегідь за умови вичерпання місць.  Якщо ви зареєструвалися та з будь-якої причини не зможете приєднатися до заходу, будь ласка, скасуйте реєстрацію на сайті або повідомте нас про це листом на електронну адресу [email protected]. Захід лише для представників членських компаній ЕВА. Якщо ви бажаєте долучитися до зустрічі надсилайте свої запити на електронну адресу.  Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Запрошуємо вас на традиційну зустріч EBA Connects in Dnipro в онлайн форматі. Як і завжди, ми збираємось, щоб познайомитись, налагодити та розширити бізнес-зв’язки, обмінятись новинами з новими та вже старими друзями та знайомими.

Як все відбувається? Кожен з учасників представляє себе та свою компанію, розповідає про свою діяльність, новини, продукти тощо. Зустрічі завжди проходять в дружній атмосфері, цікаво та продуктивно. Це один з найулюбленіших наших форматів! 

Кількість учасників обмежена: до 12. 1 компанія – 1 учасник.

Реєстрація на захід триває до 16:00 6 квітня та може бути закрита заздалегідь за умови вичерпання місць. 
Якщо ви зареєструвалися та з будь-якої причини не зможете приєднатися до заходу, будь ласка, скасуйте реєстрацію на сайті або повідомте нас про це листом на електронну адресу [email protected].

Захід лише для представників членських компаній ЕВА. Якщо ви бажаєте долучитися до зустрічі надсилайте свої запити на електронну адресу.

 Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: